<-

Jak vybrat matraci – Dr. Sleep Vám poradí

Jak vybrat matraci – Dr. Sleep Vám poradí

Partnerská matrace Dobrý den, chci se zeptat, co byste mi poradili z vaší nabídky? Hledám partnerskou matraci, protože máme s manželem bolesti zad způsobené spaním na nevhodné molitanové matraci. Nemáme v posteli rošt. Měřím 167cm a vážím 55kg, manžel je vysoký 187cm a váží 87kg. Naše molitanová matrace je v jednom kusu o rozměrech 180x200cm. Děkuji Vám. D.L., Ústí nad Labem

Dobrý den, hledáte-li partnerskou matraci, jste na správné adrese. U nás naleznete bohatou nabídku těchto matrací. Ovšem pozor - partnerská matrace neznamená, že je matrace široká, tj. pro dva, v jednom kuse. Každou matraci Vám uděláme v téměř jakémkoli rozměru. Partnerská matrace - to znamená, že má dvě různé tuhosti ložných ploch. Každý partner může používat matraci z jiné strany, a přece bude lůžko stejně vysoké a komfortní. Zpět k Vašemu dotazu... Neznám vaše preference tuhosti matrace, ale pokud budete vybírat střední tuhost, pak bude asi nejlepší Aroma Visco, Nicol, Family - pro všechny ale doporučuji lamelový rošt, nebo alespoň laťkový rošt. Pokud však trváte na tom, že v posteli rošt mít nebudete a máte, předpokládám, pevnou desku, zajděte si k prodejcům vyzkoušet matraci Aroma Visco. Bude pro vaše potřeby, myslím, nejlepší.
Ať vám zdraví slouží, zdraví vás Dr.Sleep.

Je Nicol dívka pro mne? Dobrý den, kamarádka si koupila vaši novinku, matraci Nicol, kterou si nesmírně pochvaluje. Mám problém s krční páteří a tak se chci zeptat, zda je tato matrace i pro mne, nebo bych se měla poohlédnout po jiné matraci? Děkuji

Dobrý den, děkujeme, to nás těší. Ano, tato matrace je vhodná zajisté i pro Vás. Doporučuji však zajít k nejbližšímu prodejci (najdete je zde) a na matraci si lehnout – vyzkoušejte si ji, než ji koupíte, ať máte jistotu, že vyhovuje Vašemu tělu i tuhostí (má dvě tuhosti ložných ploch, takže jsem přesvědčen, že se téměř jistě trefíte). Nicol je vlajkovou lodí matrací Tropico, dlouhá záruka (6 let). Uložit jim můžete i na pevný laťkový rošt (prkénka). Ideální je lamelový rošt.
Hezký den, Dr.Sleep

Nový potah na starou matraci..? Dobrý den, dočetla jsem se o nabídce vašich potahů. Matrace jsme kupovali před 7 lety, údajně vydrží 10 let. Chci se zeptat, zda lze vaše potahy zakoupit samostatně nebo se dodávají jenom s matracemi? Měla bych zájem o Aloe Vera, Microcare nebo TempSmart. Máme klasické pružinové matrace v rozměru 80x195 cm uložené na roštu. A ještě, po kolika letech by se měla skutečně měnit matrace? Děkuji, Hedva z Přelouče.

Zdravím Hedvu z Přelouče. V Přelouči jsem si kupoval ve dvaašedesátém motorku, možná jsme se tam potkali..? No, ale k Vašemu dotazu… Ano, samostatné potahy prodáváme. Pokud máte zánovní matraci a pes Vám rozkousal potah, není problém ho tedy dokoupit. Pokud však již máte archivní kousek, navrhuji vyměnit celou matraci. Kupovat nový potah na např. 5 let starou matraci nemá smysl. Ve Vašem případě – klasické pružinové matrace, 7 let staré – bych šel cestou pokroku. Doporučuji např. pěnovou matraci. Pokud jde o to, kolik matrace vydrží … Inu, to je různé. Jsou kvalitní kousky, jako například špičková matrace Nicol, která to zvládne (chce to ale pečovat o potah, abyste si zajistili maximální hygienu). Na starší Nicol bych Vám s klidným svědomím potah prodal. Pokud Vám na zdraví záleží a nelitujete korunek navíc, vyměňte matraci po 7 – 10 letech (hlavní důvod = hygiena). Je však pravdou, že naše výrobky vydrží i déle.
Mějte se fajn, Felix.

Matrace pro zákazníky s vyšší hmotností Dobrý den, rád bych se informoval na matraci XXL. Měřím 190 cm a vážím 140kg. Žiji na Vysočině, postel mám dělanou na matraci 180x200cm. Můžete mi poradit, kde matraci zakoupit, popřípadě doporučit rošt?Děkuji Petr A., Havlíčkův Brod

Dobrý den Petře,
těší mě Vás dotaz. Vašim požadavkům na nosnost vyhovuje matrace Romantika, snese až 150 kg. Její výška činí příjemných 20 cm, což je více než dostatečné pro pohodlné ranní vstávání. Doporučuji Vám, abyste matraci uložil na pevný laťkový nebo lamelový rošt. Seznam prodejců naleznete ZDE.
Hodně štěstí a klidné snění, Váš Dr. Sleep!

Matrace pro partnery - sportovce Dobrý den, ráda bych se s Vámi poradila o nejvhodnější matraci pro mě a pro mého manžela. Oba jsme aktivní sportovci, a na vašich stránkách jsem si našla matrace Venus a Serena. V novinkách zase matraci Family a teď nevím, která by byla nejvhodnější. Rovněž se chystáme přestavět v létě ložnici a vidím v nabídce taky postele a rošty. Můžete mi prosím poradit? Manžel je vysoký 189 cm a váží cca 92 kg, já měřím 173 cm a vážím 68 kg. Děkuji, hezký den přeje Mirka z Brna.

Hezký den do Brna!
Mirko, Mirko… Co s Vámi..? Sedl jsem ke svému konfigurátoru a jako nejlepší mi pro vás vyšla matrace Family – zkuste si to na www.drsleep.cz. Všechny matrace z řady Sport-a-Relax, jak Serena, tak i Family, jsou kvalitní matrace. Family je však o třídu výše, než její sestřička Serena a má záruku 5 let. Pokud jde o rošty, jednoznačně doporučuji lamelové rošty – ať již polohovatelné či pevné. Také jsou dobré lamelové rošty s výklopem. Když si pořídíte postel s nevysouvatelným úložným prostorem, budou se Vám hodit – snadno vyklopíte rošt bokem nebo nožní částí a dostanete se do úložného prostoru. Nožní výklop má plynové pístky – silný zdvih a samo to drží nahoře. No. Pokud jste posteloví gurmáni, sáhněte po motorově polohovatelném roštu, který se nepolohuje pouze do písmene „V“, ale kopíruje zádové a nožní partie (Double Expert Moto, Carbon Expert Moto). Pokud jde o postel, nechám výběr na Vás – všechny postele v naší nabídce jsou z kvalitního bukového masivu, takže je jen tak nerozvržete. Vyberte si model, barvu a doplňky… a je to..! Snad jsem pomohl.
Mějte se prima, zdraví Vás Váš Felix Pánek, alias doktor Spánek (Dr.Sleep).

Dr.SLEEP má pro Vás novinku! Nejste si jisti při výběru té nejvhodnější matrace právě pro Vás a bojíte se zeptat?

Zkuste můj nový program - pomocníka pro výběr matrace, který se jmenuje jako já - Dr.Sleep. Na prodejnách, označených žluto-červeným logem ho najdete na dotykovém počítače. U všeho budu i já a rád Vám budu asistovat. Nově najdete pomocníka pro výběr té nejlepší matrace pro Vás i na internetu. Zkuste kliknout na www.DrSLEEP.cz a uvidíte. Uvidíte mimo jiné to, že to je snadné a zábavné. Zvládne to každý. Těším se na shledanou v prodejně či na internetu! Váš Felix Pánek - doktor spánek (alias Dr.Sleep)...

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám vzkaz a my Vám rádi co nejdříve odpovíme.