5 nejprodávanějších matrací roku 2013

Ke kvalitnímu spánku přispívá nemalou měrou výběr vhodné matrace. Matrací na těchto stránkách naleznete opravdu nepřeberné množství. Pro lepší orientaci a přehlednost jsme pro vás sestavili žebříček pěti favoritů, kteří patří k nejoblíbenějším a zároveň nejprodávanějším produktům za rok 2013. Pohodlně se usaďte, naše krasojízda právě začíná!

Partnerská BIO matrace Family

Tento typ matrace je vhodný pro všechny, kteří se dlouhodobě potýkají s problémy páteřního svalstva. Partnerská BIO matrace Family se může pochlubit dvěma stupni tuhosti, které lze měnit pouhým otočením. Součástí matrace je také 7 zónová anatomická profilace a ramenní kolébka umožňující uvolnění ramene při spánku na boku. Matrace je vhodná pro alergiky a všechny, kteří se ráno chtějí cítit odpočinutí a plní energie.

(edit: Matrace se již bohužel nenachází v naší nabídce)

Partnerská BIO matrace Aroma Visco

U této matrace můžete ocenit zejména její nestandardní výšku (22 cm), netradiční materiály, které byly pro její výrobu použity i možnost měnit tuhost matrace dle osobních preferencí. Ložné plochy jsou vyplněny pěnou, která vzniká během speciálního procesu, v rámci kterého jsou zpracovány pouze ty nejkvalitnější přírodní sójové oleje. Tento speciální druh „líné pěny“ umožňuje šetrné uložení páteře a zabraňuje její deformaci.

Partnerská matrace Calipo

Matrace Calipo se může pochlubit prestižním oceněním „Vítěz testu matrací Lázně Velichovky 2012“, proto by neměla ve vaší ložnici rozhodně chybět. Mezi největší přednosti patří bezpochyby možnost zvolit si tužší, či měkčí ložnou plochu bez nutnosti kupovat matraci druhou. Tento typ matrace je navíc vybaven speciální anatomickou masážní 7 zónovou profilací, díky které bude váš spánek každodenním wellness zážitkem.

Partnerská matrace Maxi

Dáváte přednost spíše měkčí matraci, ale váš partner by si na takové matraci dostatečně neodpočinul? Zvolte kompromis a pořiďte si unikátní partnerskou matraci Maxi, která nabízí dva stupně tuhosti (HARD a SOFT) a umožní tak kvalitní spánek obou partnerů. Jádro matrace je tvořeno speciálním Flexifoam® sendvičem, díky kterému bude vaše páteř v ideální poloze během celé noci.

Partnerská matrace Nicol

Pro výrobu matrace Nicol byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály zaručující komfort a kvalitní uložení páteře po celou dobu spánku. Také u této partnerské matrace můžete využívat dvojího stupně tuhosti, který pozměníte pouhým otočením. Svou tvarovou stálost si výrobek zachovává po celou dobu životnosti, která činí 10 – 20 let. Mezi další specifika patří netradiční výška matrace dosahující 25 centimetrů i skutečnost, že její jádro tvoří speciální 3D ventilační mřížka, která minimalizuje vznik plísní, bakterií nebo roztočů.

Hledáte-li luxusního společníka do své ložnice, vsaďte na výše uvedené favority, kteří si vás získají svými jedinečnými vlastnostmi, dlouhou životností i zajímavou cenou.