Co vám prozradí vaše sny? - 2. díl

V minulém článku o výkladu snů jsme se seznámili s nejčastější pěticí, které nás často ruší z poklidného spánku. Pojďme se nyní podívat na význam dalších čtyř snových situací! Najdete mezi nimi snový scénář, který už vám vaše podvědomí v noci přehrálo? Prozkoumejte své sny více do hloubky a odhalte příčiny svých pozoruhodných snů.

Válka 

Sledujete bouřlivé nepokoje? Jste svědkem válečného tažení, vidíte kolem sebe umírat lidi, napětí stoupá a jste ochromeni strachem? Noční můry válečného charakteru jsou obvykle častým důvodem nepříjemného probuzení.

Sen o souboji vyjadřuje přemíru starostí, které vás momentálně tíží a je pro vás velmi náročné všechny řešit ideálně najednou a ve stejnou dobu. Čelíte mnoha otázkám a jste nuceni neustále přemýšlet a rozhodovat. Tyto těžkosti a vnitřní myšlenkové souboje jsou onou symbolikou válkyve vašem snu.

Had

Ocitli jste se před nebezpečným jedovatým hadem? Okusili jste jeho uštknutí a omračující bolest pronikajícího jedu do vašeho těla? Nebo vás snad nějaký obr, v horším případě, celého pozřel?

Tohle jedovaté setkání naznačuje problémy, se kterými zápasíte nebo které teprve nastanou. Může být tedy předzvěstí špatných událostí. Uštknutí má v přeneseném výkladu význam "jedovatého" (špatné zkušenosti, klamavé lidské chování, špatný vliv) a "otráveného" (problémy, zásadní rozhodnutí, zlé myšlenky) života.

Pavouk

Velký chlupatý pavouk k vám závratnou rychlostí cupitá a svými kusadly ochutnává vaši krev? Další hrůzostrašný scénář, který napovídá, že se udála nebo teprve udá nevyhnutelná životní událost
Sen obvykle doprovází silné pocity strachu, napětí a bezmocnosti.

Pozor! Nevyhnutelná situace ale nutně neznamená jen špatnou událost. Světlý odstín pavouka zvěstí dobré zprávy, tmavý pavouk naopak předvídá, že se stane něco zlého.

Těhotenství

Pohybujete se ve snu s těhotenským bříškem nebo se ve vaší bezprostřední blízkosti pohybuje jiná těhotná žena? Těhotenství ve snu značí nadcházející změny, které s sebou přinesou něco nového a postupně se integrují do vašeho života. Mohou být například chtěným i nechtěným výsledkem vaší snahy o hubnutí nebo změnu životního stylu. Mohou také znamenat závan kreativity a zajímavých nápadů, které se u vás projeví.

V případě, že jste skutečně těhotná, může sen signalizovat otázky, na které prozatím neznáte odpovědi anebo případný strach z těhotenství.