Nejlevnější matrace - nebojte se nízkých cen!

Kvalita, výdrž a více než příznivá cena – to jsou naše dnešní tipy pro Vás. Zjistěte více o nejlevnějších matracích od nejpopulárnějšího českého výrobce Tropico! V každé kategorii Vám představíme jejího cenově nejpříznivějšího zástupce a jeho přednosti.

Rodina

Maxi je nejlevnější matrace... a také nejoblíbenější! Disponuje různými tuhostmi ložných ploch s anatomickým tvarováním (SOFT/HARD), zónovým jádrem Flexifoam® a předchází riziku špatné volby tuhosti matrace, takže je vhodná i pro páry s rozdílnými požadavky na tuhost lůžka. Pokud stále ještě nejste přesvědčeni o jejích kvalitách, pětiletá záruka už určitě zažene všechny pochybnosti.

Pro teenagery

Zdravý vývoj se neobejde bez zdravého spánku a zdravé páteře. Jádro z latexových desek, vyztužených pěnou Flexifoam® s vysokou elasticitou, ložné plochy z latexu s jemnou perforací, skvělé provzdušnění a odvod absorbovaných vodních par, odolnost proti „dětskému hopsání“ – to je matrace Šárka Top, nejlevnější matrace v kategorii „teenage“.

Na chatu i chalupu

Vyhoďte staré molitanové či pružinové matrace – na nich si mnoho odpočinku neužijete. Pro správnou relaxaci je tu Karina Super, matrace systému Bonell (provázané pružiny) s jádrem izolovaným tuženou plstí. Nabízí velmi dobré ortopedické i relaxační vlastnosti, podporuje prokrvení svalů a pokožky v průběhu spánku, je prodyšná a hodí se i do prostor s vyšší vlhkostí. A cena? Více než příznivá!Přečtěte si další zajímavé informace o matracích a roštech: