Ochrana matrace

Koupili jste si novou matraci a přemýšlíte, co udělat pro zachování její kvality a hygieny dlouhodobě? Částečnou ochranu matrace zajišťuje snímatelný a pratelný potah, ale pokud chcete, aby Vám vydržela co nejdéle, pořiďte si chránič matrace.

V hlavní roli ochrana před tekutinami

Jestliže se domníváte, že se ochrana matrace používá pouze u malých dětí, mýlíte se. Hlavní funkcí chrániče matrace je jeho ochrana před ušpiněním, zejména před vniknutím tekutin. U dětí se dá předpokládat únik tekutin při pomočování, slintání či blinkání. Ale řekněte - nikdy jste si v posteli nedali šálek čaje či sklenku vína? I tyto nápoje dovede chránič matrace v případě nehody odpudit!

Praktická ochrana matrace

Přední český výrobce matrací Hilding Anders ČR, a. s. nabízí chránič matrace Tropico ve všech nejrozšířenějších rozměrech matrací – od 80x200 po 180x200 cm. Nevyhovují-li Vám tyto rozměry, není problém vyrobit chránič matrace jiných rozměrů, přesně podle Vašich požadavků. Snadné uchycení a dokonalé přilnutí zajišťují gumové pásy, které jsou všité ve všech čtyřech rozích. Chránič matrace Tropico slouží zároveň jako tepelný izolant. Uvnitř naleznete 100% polyesterové rouno v hmotnosti 200 g/m2. Svrchní materiál odpovídá mezinárodní certifikaci ÖKO TEX STANDARD 100. Váháte, zda chránič matrace nenaruší její funkčnost? Ne, je tak tenký, že snadno rozpoznáte masážní profilace a tužší či měkčí stranu.

Čistota postele zaručena

Použité materiály a technologie umožňují praní chrániče matrace dokonce až na 95°C. Při tak vysoké teplotě dochází ke zničení bakterií, roztočů a plísní, které mohou mít negativní vliv na Vaše zdraví. Chrániče matrace Tropico jsou vhodné i pro alergiky. S kvalitní ochranou matrace zůstane Vaše postel vždy hygienicky čistá a případných nežádoucích mikroorganismů se nemusíte obávat.