Pomoc pro postižené povodněmi

Zasáhla Váš dům povodeň? Dostala se voda i do Vašich ložnic, postelí a matrací? Právě pro Vás jsou určeny následující informace.

Mohlo by se zdát, že tropické teploty, které nás v posledních dnech provázely, pomáhají a urychlují vysoušení zničeného nábytku. I přesto, že matrace Tropico jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, jako jsou studené pěny nebo gel, spaní na nich po povodni může být nebezpečné.

V běžném prostředí dokážou velmi dobře odvádět vlhkost produkovanou lidským tělem (za noc vypotíme až půl litru potu). Jestliže však pojmou velké množství vody najednou, potřebují několik dní, než úplně vyschnou. Během této doby dochází k množení škodlivých mikroorganismů a ani ty nejlepší technologie výroby matrace či použitý materiál nezaručí dostatečné antibakteriální schopnosti.

Doporučujeme, abyste takovou matraci používali nejvýše na občasné spaní, v žádném případě ne dlouhodobě. Uvědomujeme si, že zařizování domácnosti postižené povodněmi je dost finančně nákladné, proto Vám nabízíme pomoc ve formě 30% slevy na vybranou matraci. Do konce července si od pojišťovny nebo své obce nechte vystavit potvrzení, že jste byli vytopeni a kontaktujte naše oddělení prodeje (viz Kontakty). Zde je možné získat i veškeré další informace. Nevystavujte se zbytečnému riziku a vyberte si novou matraci Tropico, u které máte zaručenu naprostou hygienu! Vybrané z nich mají dokonce antibakteriální účinky.

Když je potřeba, rádi podáme pomocnou ruku. Jako další projev solidarity jsme začali spolupracovat s našimi lokálními prodejci. Pro obce Hostinné, Rudník a Svoboda nad Úpou jsme spolu s firmou AMARO v Trutnově a dalšími dodavateli nechali vyrobit 40 postelí, které budou distribuovány mezi obyvatele těchto zasažených oblastí. Věříme, že naší pomocí přispějeme k jejich rychlejšímu a snadnějšímu návratu k běžnému životu.