Proč si pořídit matraci s 3D Rainbow technologií?

Délka spánku se nám všem za posledních 10 let zkrátila o hodinu. Alespoň to říká průzkum sledující spánkové zvyklosti v Evropě. Není tedy divu, že je kvalitní spánek potřebnější než kdy jindy. Vznikají proto nové materiály a důmyslné technologie, které mají spánkový deficit vyvažovat. Tentokrát se podíváme na speciální technologii 3D Rainbow s masážním efektem.

Zažijte trojrozměrné pohodlí

Výrobci matrací obvykle v jedné matraci kombinují několik pěn různých tuhostí. Matrace s ložnou plochou, která byla vytvořena technologií 3D Rainbow, je typická pestrobarevnými masážními výstupky. Každá z použitých pěn má totiž jinou barvu (odtud název technologie, rainbow = duha).

A jaké jsou vlastnosti matrace s 3D Rainbow technologií?

  • přizpůsobivost ložné plochy
  • pružnost
  • vysoká vzdušnost
  • podpora prokrvení pokožky

Druhy a hustoty použitých pěn jsou vybrány s ohledem na vaše dokonalé pohodlí. Spánek na matraci s 3D Rainbow technologií je díky tomu klidnější a vydatnější.

Nechte odpočívat každou část vašeho těla na anatomických zónách!

Další zajímavá technologie při výrobě matrací je dělení ložné plochy na takzvané anatomické zóny. Každá ze zón je určena pro jednu z částí našeho těla. Na matraci s anatomickými zónami se vyspíte pohodlně i na boku, protože se velmi dobře přizpůsobí zvýšenému tlaku v oblasti ramen a kyčlí.

V naší nabídce najdete hned dvě matrace, které spojují anatomické zóny s 3D Rainbow technologií. Jak se vám líbí?

  • Luxusní matrace Calipo Maxi z několika typů líných pěn má v jádru ventilační kanálky pro lepší vzdušnost. Obě ložné plochy matrace (měkčí i tvrdší) pak mají masážní profilaci.
  • Odolná matrace Maxi Kings ze studené pěny a pěny Flexifoam® má v jádru stabilizační vrstvu, která zajistí dlouhou životnost matrace.

Obě matrace jsou díky různě tuhým ložným plochám vhodné pro partnery s odlišnými preferencemi. Kvalitní spánek ale zajistí oběma.