Recenze na zdravotní matrace Tropico

Máte zkušenosti se zdravotními matracemi Tropico? Překvapily Vás?

Byli jste s nimi spokojeni či nikoliv? V čem Vám vyhovovaly? Podělte se s námi o Vaše poznatky, budeme velmi vděčni za jakékoliv podněty či připomínky! Obzvláště uvítáme Vaše recenze na zdravotní matrace.

Zdravotní matrace

Zdravotní matrace Tropico tvoří speciální skupinu matrací. Jejich použitý materiál, navržení a konstrukce zabraňují vzniku dekubitů (proleženin). Jsou určeny především pro dlouhodobě ležící pacienty nebo ty, kteří jsou jejich výskytem ohroženi. Používají se v nemocnicích, ústavech nebo i v domácím léčení. Byly klinicky testovány a mají ES Prohlášení o shodě (logo CE). Aby mohly být označeny jako "antidekubitní", musí splňovat vysoké standardy.

Vaše ohlasy

Pro každého výrobce matrací jsou recenze zákazníků velmi přínosné, což platí i pro nás. Zdravotní matrace Tropico by měly především pomáhat, proto nám na Vašich ohlasech a zkušenost velmi záleží. Čerpáme z nich podněty k inovacím a vytváření nových produktů. Těší nás, když nám píšete recenze na zdravotní matrace. Z několika došlých názorů vybíráme: „...velká spokojenost, konečně mě nebolí záda…“, „…chybí úchytky na stranách pro lepší uchycení…“, „…velké plus dávám za potah rozdělitelný na 2 poloviny…“ nebo „…provedením perfektní a cenově dostupná – 100% kvalita za rozumnou cenu…“. Rozdílné názory na zdravotní matrace mají ženy a muži.

Obdrželi jsme i rozsáhlejší recenzi na zdravotní matraci: ''„Dobrý den, před několika měsíci jsem koupila matraci Calipo pro svého dědečka, který prodělal mozkovou mrtvici, a byl několik měsíců upoután na lůžko. Po pár týdnech bezmocnosti se mu začaly na loktech a zádech vytvářet ošklivé proleženiny, které se velmi rychle rozšiřovaly. Pravidelné ošetřování jsme doplnily výměnou matrace. Zanedlouho se jejich rozšiřování omezilo, nakonec k naší velké radosti až úplně zastavilo. Moc děkuji za Vaši pomoc. L. Sýkorová, Uherské Hradiště.“''

Přemýšlíme-li o inovacích zdravotních matrací, recenze nám poradí, co vylepšit a na co se zaměřit. Chceme, aby se zdravotní matrace Tropico staly prospěšnými pomocníky i komfortní součástí Vašich domovů. Děkujeme za všechny názory, kterých si velmi vážíme. Pro Váš spokojený spánek na matracích Tropico uděláme vše, co je v našich silách.

Dále doporučujeme: