Tropico

Dáša Tropico Visco

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16008-4let
záruka
vyska-18
výška matrace
nosnost-135
nosnost matrace
spine
Spine Protector
proti-roztocum
Proti roztočům
nelepene (2)
nelepené jádro

Pokud hledáte matraci, která vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, pak je pro vás ideální volbou ortopedická matrace Dáša Tropico Visco. Tato matrace je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou měkoučké, velice příjemné a odolné. Matrace je také opatřena příjemnou profilací, která zvyšuje prokrvení a uvolňuje svaly. 

HORNÍ PLOCHA MATRACE
Paměťová pěna díky lidskému teplu optimalizuje svoji tuhost a kopíruje tělo.

SPODNÍ PLOCHA MATRACE
Měkčí, sametová hybridní pěna s dokonalým pohodlím, vzdušností a tuhostí.

ZÓNY (ZMĚKČUJÍCÍ PROFILACE)
Zvýšená tuhost, vzdušnost, odolnost a 7 - zónové členění s technologií anatomických zón SpineProtector.

ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH: Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti – zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče - a je prevencí vzniku plísní - ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).

Oblíbená a lety prověřená konstrukce české matrace Tropico s nelepeným jádrem.

Rozměry a ceny: 

Ceník Tropico si stáhněte ZDE.

Vyráběné varianty

Varianty potahu
  • Aegis
    Aegis

    Moderní potah, jehož speciální vlákna jsou příjemná na dotek a navíc likviduje roztoče (příčina astmatu), plísně (příčina zápachu) a bakterie. Speciální úprava zaručuje trvalou funkčnost. Je neutrální k pokožce. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže.

    Všechny potahy lze prát do teploty 60°C. Díky dvoudílné konstrukci potahů u všech matrací Tropico je praní snadné a matraci můžete stále používat.

    Všechny potahy jsou snímatelné a jsou konstrukčně řešeny ze dvou samostatných polovin tak, aby bylo možné vyprat pouze jeden díl, nepřetížit pračku a matraci bez omezení používat. Potahy všech doplňků Tropico jsou taktéž snadno snímatelné a pratelné, opatřeny praktickým zipem.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: