O nás

O nás

Spokojenost zákazníků a kvalitně zpracované výrobky pro zdravý spánek jsou naším krédem již 20 let

Společnost TROPICO PLUS CZ a.s. byla založena v roce 2000 a postupně si vydobyla pozici lídra českého a slovenského trhu. V roce 2007 se společnost nově pod názvem Hilding Anders Česká republika, a. s. stala součástí skupiny Hilding Anders.
Značka TROPICO zůstává stěžejní značkou v oblasti kvalitního spánku. Můžeme říct, že na naší matraci spí každý druhý Čech či Slovák. Miliony prodaných matrací a spokojených zákazníků mluví za vše.
Věnujeme velkou pozornost použití kvalitních vstupních materiálů. Používáme pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály vyráběné s ohledem na životní prostředí například v Belgii, Německu, Švýcarsku a samozřejmě České republice.
Kompletní proces výroby probíhá v našem výrobním závodě v Roztokách u Jilemnice v krásném prostředí Krkonoš.
Vážíme si našeho stabilního týmu zhruba 110 zaměstnanců, kteří se na úspěchu naší společnosti velkou měrou podílí.  

Zajímavosti:

  • Denně prošijeme okolo 5 km potahové látky.
  • Denně vyrobíme cca 1000 ks matrací.
  • Ročně spotřebujeme zhruba 2.000.000 kg pěn (tj. hmotnost zhruba 2000 osobních automobilů).
  • Ročně spotřebujeme asi 350.000 zipů.
  • Ročně spotřebujeme tolik km nití, kolik km měří cesta na Měsíc (a bez půl cesty i zpět).
  • V průměru připadá 1,5 patentovaného řešení za rok – jsme nositeli nových technologií a myšlenek, které zlepšují spánek.

 

HILDING ANDERS Group

Skupina Hilding Anders je předním výrobcem matrací a postelí v Evropě a v Asii, vedení společnosti se nachází ve švédském městě Malmö. Společnost byla založena v roce 1939 ve Švédsku a v současné době je aktivní ve více jak 40 zemích, s více než 7000 zaměstnanci a čistými tržbami ve výši 851 milionů € (2012). 

Prostřednictvím tradičních silných značek a privátních značek dokáže skupina Hilding Anders nabídnout matrace a postele pro každého přesně podle jeho potřeb. Pracujeme každý den s cílem dát světu lepší spánek a stát se světovým dodavatelem číslo 1 v oblasti zdravého spaní.

Více informací o Hilding Anders Group naleznete na www.hildinganders.com.

HILDING ANDERS Česká republika a.s.

Hilding Anders Česká republika a. s. je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím renomovaných značek nabízí klasická i nadčasová řešení pro spánek každého z nás. 

Díky silnému zázemí nadnárodní společnosti, dlouholetým zkušenostem a nepřetržitému vývoji nových technologií si společnost Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla přední místo na českém i slovenském trhu.  

Jsme členy Cechu čalouníků a dekoratérů a truhlářů, z. s. i Hospodářské komory prostřednictvím Cechu