Chránič matrace Tropico

Dlouhá životnost a vysoký komfort matrací Tropico je naší prioritou. Tyto vlastnosti však mohou být ještě vylepšeny zakoupením chrániče matrace, který zajistí snadnější údržbu matrace, ochranu před znečištěním a výrazně prodlouží její životnost.

A co je nejdůležitější: chránič matrace nijak neomezí kvalitu a komfort Vašeho spánku. Právě naopak – zdravý a kvalitní spánek je totiž třeba náležitě chránit.

Jaké jsou vlastnosti chrániče matrace?

Chránič matrace Tropico byl navržen tak, aby nevynikal pouze svou funkčností, ale staral se i o Vaše zdraví: proto je vyroben z vysoce absorpčního materiálu, který zachycuje vysoké procento tělních tekutin a výrazně omezuje možnost tvorby roztočů. Na to přímo navazuje jeho jednoduchá údržba – výplň chrániče je vyrobena z vysoce kvalitních dutých vláken, což v kombinaci s potahem umožňuje jeho opakované praní na 60°C a zaručuje výbornou kvalitu hygieny. Důležitá je samozřejmě i jednoduchost jeho instalace a dokonalá fixace na matraci, proto v rozích naleznete gumové pásky vhodné pro různé výšky matrace. A pokud jste vlastníky matrace atypických rozměrů, není pro nás naprosto žádný problém vyrobit chránič matrace v rozměrech přesně podle Vašich požadavků.

Má chránič matrace vliv na její funkčnost?

Nikoli, chránič matrace Tropico naopak zvyšuje komfort i kvalitu Vašeho spánku a v případě jeho použití budou zachovány všechny vlastnosti matrace – není natolik silný, aby její vlastnosti nějak omezil. Měkčí i tužší strana matrace bude stále rozeznatelná a nikterak to neovlivní ani efekt líné pěny. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, abyste s nimi vždy měli zdravý a klidný spánek.

Mohly by Vás také zajímat zdravotní matrace a anatomické polštáře, které má značka Tropico ve svém sortimentu.