Které Tropico produkty patří v roce 2018 mezi nejoblíbenější?

Máme za sebou tři čtvrtě roku plného výroby matrací, roštů, konstrukcí postelí a šití postelových doplňků. Následující měsíce nás ale čeká nejvíce práce. Jasně, je ještě brzy, ale blíží se Vánoce a my chceme být připraveni. Nahlédli jsme proto do statistik, abychom zjistili, které z našich Tropico výrobků patří letos mezi nejoblíbenější.

Které druhy matrací se ve vašich ložnicích objevují nejčastěji?


Primárně se jako výrobce zaměřujeme na matrace, proto jistě ani vás nepřekvapí, že je o ně největší zájem. Nabídka je velmi široká, neustále ji inovujeme a těší nás fakt, že se zajímáte o všechny typy matrací.

Které však táhnou vaši pozornost nejvíce?

 • Žebříček oblíbenosti vedou matrace ze studené pěny.
 • Následují matrace z líné pěny.
 • Na třením místě jsou to matrace zdravotní.

Abychom dosáhli co nejlepších vlastností matrací, jako jsou tvarová stálost, životnost, elasticita či vzdušnost, kombinujeme při jejich výrobě různé druhy pěn. A kombinace oblíbené studené a líné pěny je jednou z nejčastějších. Tuto kombinaci najdete například u matrací řady SPIRIT Superior.

TOP 3 matrace Tropico

 1.  Tropico Super FOX

  Už několik let se je vaší nejoblíbenější matrace FOX. Proto jsme ji v loňském roce vylepšili a na trh uvedli následovníka SUPER FOX. Pořídit si ji můžete v 6 různých výškách a různých typických i atypických rozměrech.

 2.  Romantika Kašmír

  Tuhá matrace s jádrem z kokosových vláken vyráběná ve dvou výškách 20 a 24 centimetrů je vyhledávána především pro svou vysokou nosnost až 150 kg. Nabízíme ji v zajímavé akci 1+1  zdarma a navíc ke každé jako dárek přibalíme polštářek Lenošek z paměťové pěny.

 3.  Forest Air Aegis

  Trojici matracových bestsellerů uzavírá matrace Forest Air Aegis. Jde o nejprodyšnější pěnovou matraci na trhu, s vysokou nosností a extra 28 centimetrovou výškou.

Umíme i rošty, postele a polštáře

Abychom našim zákazníkům zajistili co nejkvalitnější a nejpohodlnější spánek, vyrábíme kromě špičkových matrací také

 • luxusní postele,
 • lamelové rošty
 • a postelové doplňky.

Po několika letech se naše postelová nabídka omezila na kontinentální postele, které podle nás přinášejí největší pohodlí a maximální komfort spánku. V jednom do detailu vyladěném produktu je jich vlastně schovaných několik – masivní dřevěný postelový rám potažený prvotřídní látkou s volitelným dezénem, 3 matrace a praktický otoman s úložným prostorem.  

Lamelové rošty jsou tím nejlepším podkladem pro jakoukoliv matraci. Pozor si musíte dávat jen u polohovacích, na ty nepoložíte například pružinové matrace, které by se polohováním mohly nenávratně poškodit. A zrovna polohovací rošty jsou ty, které máte nejraději. Není se čemu divit, poskytují maximální komfort a pohodlí.

A mezi doplňky bez překvapení vede krycí matrace, konkrétně Topper Visco. Prodlužuje životnost matrace, chrání ji před nečistotami a podporuje její ortopedické vlastnosti a pohodlnost.