Podívejte se, jakou radost udělaly dobrým lidem naše ceny!

Před časem jsme vyhlásili soutěž o vybavení do ložnice pro všechny dobré lidi, kteří se dokáží obětovat a pomáhat svému okolí. Ostatní pak hlasovali o tom, kdo si zdravé spaní zaslouží ze všech nejvíce! Porota pak vybrala jednoho vítěze a tři výherkyně, a dalším šestadvaceti dobrým lidem dopřála anatomický polštář.

Ceny za 30 000 si převzal svědomitý muž Marcel Ligocki

Do soutěže se přihlásilo mnoho neobyčejných lidí se zajímavými životními příběhy, porotu však nejvíce přesvědčil příběh úžasného muže Marcela, kterého přihlásila jeho partnerka. Ten se svědomitě stará o postiženého syna, ač není jeho biologickým otcem. Musí ho několikrát denně zvedat, a to je velká zátěž pro jeho záda.

Matrace a další doplňky mu tedy přinesou potřebnou úlevu.

A co si pan Marcel z naší nabídky nakonec vybral?

Trojice šťastných výherkyň si vybrala matrace, polštáře i motorový rošt!

Na druhém místě se v naší soutěži umístila paní Dana, která se sama stará o tři děti a donedávna měla na starost i nemocnou maminku. Díky své sestře, která ji nominovala, si ze soutěže odnesla ceny v hodnotě 20 000, například matraci FOX, dva matracové toppery nebo anatomický polštář Kuba.

O třetí místo se rozdělila mladá slečna Alexandra se starší dámou Irenkou. Saša pomáhá rodičům s péčí o postiženého brášku, paní Irena zase pečuje o zatoulaná zvířata. Obě si mohly vybrat ceny v hodnotě 10 000, mladá slečna zvolila matraci, starší paní praktický motorový rošt.