Polohovací rošt nesmí chybět ani ve vaší ložnici

Polohovací rošty nasadily laťku pořádně vysoko! Pohodlí a mnohostranné využití láká stále více ospalců a my se jim nedivíme. S polohovacím roštem se vám už nebude chtít vstávat z postele a ani nebudete muset! Proč? Čtěte dál!

Polohovací rošt

Mnoho nocležníků si vystačí s laťovým či lamelovým roštem. Co se ale stane ve chvíli, kdy ulehnete na rošt polohovací? Zamilujete se do něj již po první společně strávené noci! :-)

Polohovací rošt vám přináší mnohem více pohodlí, kvalitního spánku a řadu dalších využití! Pořídit můžete manuální i elektrickou verzi polohování roštu. Elektrickou variantu roštu ovládáte pomocí ovladače bez námahy a přímo z lůžka.

Ideální spací poloha je s mírně zdvihnutými nohami a hrudníkem. Taková poloha má řadu výhod. Uleví od tlaku, usnadňuje dýchání a zlepšuje funkci krevního oběhu. Do této pozice vás uvelebí pouze polohovací rošt.

Nenechte se odradit jednorázovou investicí. Mějte na paměti, že kvalitní rošt vám poslouží nejspíš do konce života! S přibývajícím věkem navíc jistě oceníte i zdravotní benefity polohovatelného roštu.

Kdo čerpá největší výhody?

  • Vášniví čtenáři a diváci

Zachumláte se do teplé peřiny s hrnkem kakaa, knihou a spokojeně začínáte číst. Spokojenost končí ve chvíli, kdy se pro vás každá poloha stává příjemnou na pouhých pár minut. Tam vás bolí za krkem, tam vás tlačí to a ono. Stejná situace nastává i v případě, že sledujete v posteli delší čas televizi.

Místo zmuchlaného polštáře si bezstarostně zvedněte polohovací rošt. Navíc vám za optimální podporu poděkují i vaše záda.

  • Lidé se specifickým zaměstnáním

Prosedíte celou směnu v kanceláři za psacím stolem nebo naopak prostojíte u výrobní linky? Problémy sedavého zaměstnání a dalších povolání jsou velmi rozšířené. Otoky nohou a křečové žíly vám v tom případě nemusí být vůbec cizí. Zvedněte si u roštu prostor nohou do vyšší polohy a pohodlně odpočívejte. Zvýšení nohou je i výbornou prevencí cévních onemocnění. Vyšší polohu nohou ocení i jedinci, kteří trpí problémy s nízkým krevním tlakem.

  • Handicapovaní a starší lidé

Šikovným a vděčným řešením je elektrický polohovací rošt především pro seniory a pro lidi s problémy s pohybovým aparátem. S pomocí ovladače se jednoduše, bez námahy a bolesti posadí nebo snáze ulehnou či vstanou z lůžka.

Je také velkým pomocníkem pro osoby, které se o postižené osoby starají. Umožňují jim mnohonásobně jednodušší manipulaci.