Přírodní matrace

Nejen vysoká užitná hodnota, ale i ohled na životní prostředí – to jsou přírodní matrace Tropico.

Při jejich výrobě byla běžná studená pěna nahrazena BIO pěnou s velice podobnými vlastnostmi, avšak jedním zásadním rozdílem – při její výrobě byla běžně užívaná ropa nahrazena přírodními oleji, konkrétně olejem ze skočce. Díky tomuto postupu byly vlastnosti přírodních matrací vylepšeny unikátním způsobem.

Kousek přírody do Vaší ložnice

V každé kategorii nabízíme přírodní matraci z BIO pěny jako alternativu pro ekologičtěji smýšlející zákazníky. Pro aktivní jedince je to unikátní matrace Single – její ložná plocha byla vyrobena technologií 3D Rainbow, takže se skládá z několika různých druhů pěn. Díky tomu se může pyšnit unikátními ortopedickými a relaxačními vlastnostmi. Ideálním řešením pro rodiny je přírodní matrace Capri se dvěma stranami – měkčí SOFT z viskoelastické bio pěny a tužší HARD z vysoce prodyšné studené pěny Aloe přírodního původu.

Milovníci opravdového komfortu ocení především matraci Aroma Visco, jejíž ložné plochy tvoří pěna z přírodních sójových olejů. Zákazník může opět očekávat dvě strany různých tuhostí (SOFT a HARD) a navíc skvělou vzdušnost, skvělé antialergické vlastnosti a šetrné uložení páteře.

Podívejte se také na náš sortiment latexových matrací a pružinových matrací.