Zdravotnické matrace Tropico

Zdravotnické matrace Tropico tvoří speciální skupinu matrací. Jejich použitý materiál, navržení a konstrukce zabraňují vzniku dekubitů (proleženin).

Jsou určeny především pro dlouhodobě ležící pacienty nebo ty, kteří jsou jejich výskytem ohroženi. Používají se v nemocnicích, ústavech nebo i v domácím léčení. Byly klinicky testovány a mají ES Prohlášení o shodě (logo CE). Aby mohly být označeny jako "antidekubitní", musí splňovat vysoké standardy.

Naše výrobky, matrace Topico, jsou zdravotnickým prostředkem. Zdravotní hledisko našich výrobků bylo pro nás vždy prioritou. Naše výrobky již od začátku testujeme dle řady kritérií, důležitých pro kvalitu spánku a zdraví. Všechny použité vstupní materiály splňují certifikát Öko-Tex Standard 100 (evropský standard zdravotní nezávadnosti).

V roce 2020 byly naše výrobky označené zeleným logem s křížkem zaregistrovány v registru zdravotnických prostředků. To znamená, že antidekubitní matrace TROPICO mohou být použity při léčbě pacientů ve všech státech EU. 

Významným partnerem v průběhu registrace nám byla Fakultní nemocnice Hradec králové, která je oprávněna v souladu s legislativou provést hodnocení našich výrobků.  Spolupráce s odborníky ze zdravotnictví nám přinesla spoustu důležitých poznatků, týkajících se fungování lidského těla a požadavků na konstrukci zdravotnických matrací.

Matrace jsou koncipovány jako antidekubitní – s různými stupni prevence vzniku dekubitů neboli proležení. Pro běžného uživatele to znamená, že matrace na tělo „netlačí“ a umožňuje cirkulaci krve v tkáních. Přináší dokonalou relaxaci, nedochází k přeležení a u dlouhodobě ležících osob předchází vzniku proleženin.

Veškeré matrace, registrované jako zdravotnický prostředek podléhají povinnosti povýrobního sledování a vyhodnocování. Naše výrobky jsou testovány a sledovány ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé v Luži v Košumberku. 

 zdravotnicke

Vaše ohlasy

Přemýšlíme-li o inovacích zdravotních matrací, recenze nám poradí, co vylepšit a na co se zaměřit. Chceme, aby se zdravotní matrace Tropico staly prospěšnými pomocníky i komfortní součástí Vašich domovů. Děkujeme za všechny názory, kterých si velmi vážíme. Pro Váš spokojený spánek na matracích Tropico uděláme vše, co je v našich silách. 

Miroslava

Doporučuje produkt

Matrace je tvrdší než jsem myslela. Ale spí se na ní dobře. Podepírá záda a pěkně se i vyspím na zádech aniž bych měla pocit, že se bořím a i na boku hlavně netlačí do ramen. Ten pocit jsem měla u jiných matrací. Vybrala jsem si ji ze zdravotních důvodu a nelituji. Cena odpovídá výrobku. Myslím že je vhodný pro všechny i dětem se na ní dobře spí. A děkuji za konzultaci od výrobce.

Zdravotnická matrace SPIRIT Superior TRIUMPH 

Jana

Doporučuje produkt

Konečně jsem objevila matrace na polohovací rošty,které nám prozatím vyhovují. A hlavně super vlastnost pro moje nemocná ramena.

Zdravotnická matrace Super Fox Visco 

Věra

Doporučuje produkt

Vysoká matrace, pro někoho možná trošku tvrdší, ale já jsem s ní maximálně spokojená, konečně ráno nevstávám s bolavými zády. Je možnost si objednat s vystužením .. matrace se při vstávání nepropadá a lépe se z ní vstává.

Zdravotnická matrace Tropico GUARD ANTIBACTERIAL