Tropico

Postel Halifax

16003-10let
záruka
nosnost-135
nosnost matrace

Čistý severský vzhled rámuje postel s praktickými úložnými prostory, které neomezují odvětrání spánkového prostoru.

Úložné prostory jsou odvětrané pomocí otvorů za výztužnými přepážkami.
Díky vysokým nožičkám (postel „neleží“ na zemi) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí.
Při spánku tak nebudete vystaveni průvanu ani prachu.
Svěží vzhled sází na čisté linie a nenápadné prošívaní čela, které v čase nestárnou a nic neubírají na pevnosti a bytelnosti konstrukce.
Určena pro použití s lamelovými rošty (vč. polohovacích a motorových), případně laťovými rošty v rámu. Pro přístup do úložných prostor lze použít rošty s bočním i čelním výklopem.
Postel je vhodná pro použití s libovolnými matracemi v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele.
Barvy a vzory - široká paleta látek s dlouhou životností a snadnou údržbou. Možnost použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele.
Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) nabízejí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.
Pozor na manipulaci a montáž v malých prostorech - boxy (základny) postele jsou dodávány vcelku. Montáž je rychlá a snadná.

Nosnost: Dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max. 320 kg / celá postel, resp. max. 160 kg / osoba (polovina lůžka).

K posteli je možno doobjednat neprošitý chránič čela „Frak“, který usnadní údržbu. Frak je dodáván ve stejné látce a šířce, jako postel.

Jak bude vysoká? Při použití lamelového roštu řady Double (cca 5 cm) a matrací 20 cm, docílíte u postele s nožičkami 15 cm celkové výšky cca 61 cm. Postel, která i nižší matraci přemění v královské poležení.

Dodávané rozměry: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; včetně prodloužení na 210 a 220 cm, s možností atypů.

Ceník ke stažení.

 

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: