Tropico

Spirit Superior Nucleus

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16003-10let
záruka
vyska-30-2
výška matrace
vyska-25
výška matrace
10095-nosnost-200
nosnost matrace
7_zon
počet zón
komfort-5
ortoped. komfort 5. úrovně
spine
Spine Protector
alergici (1)
pro alergiky
potah
dvojdílný snímatelný potah
prodysne (1)
Prodyšné
40_prani
potah pratelný při 40°C
60_prani
potah pratelný při 60°C
xxl
extrémní zatížení

Špičková, odolná matrace s nosností až 200 kg

Matrace vyšší střední až vyšší tuhosti inspirovaná lidskou buňkou přináší maximální pohodlí pro Váš nerušený spánek. Unikátně segmentované ložné plochy nabízí variabilitu celkem tří různých pocitů ležení. Vyhoví vysokým nárokům na špičkový odpočinek a odlišným nárokům širokého spektra postav.

Jednu ložnou plochu tvoří hybridní pěna vyšší střední tuhosti se dvěma různými ramenními zónami. Ramenní zóna Air z téměř bezkonkurenční a extrémně odolné pěny XDura citlivě kopíruje tělo a zajišťuje vysokou termoregulaci. Ramenní zónu Air Memory představuje jedinečný vzdušný modul DNA Nucleo z paměťové pěny (Visco Aloe), který navozuje „beztížný“ stav. Oporou matrace je třístupňová základna složená z jedné vrstvy super elastické hybridní pěny střední tuhosti vyrovnávající tlak v ploše matrace, vrstvy studené pěny tvarované do ergonomické vrstvy SpineProtector pro ochranu páteře a spodní vrstvy tuhé a vysoce pružné studené pěny.

Hybridní pěna spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).
Ramenní zóna AIR z pěny XDura, která v odolnosti, pružnosti, ergonomii a vzdušnosti překonává všechny dosud známé materiály.
Ramenní zóna AIR Memory - rozložení hmotnosti těla a omezení tlaku je díky tvaru paměťových buněk (DNA Nucleo) skutečně dokonalé. Paměťové buňky jsou na víc vzdušné.
Hybridní pěna spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).
Studená pěna HR střední tuhosti - celoplošný anatomický systém SpineProtector pro ochranu páteře.
Studená pěna HR vyšší střední tuhosti  s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.
Ramenní a pánevní moduly pro optimální polohu páteře zejména při spánku na boku.

 

NUCLEUS
Robustnost a spaní na boku
Pohodlí, nosnost, pružnost a vzdušnost. Vhodná pro široké spektrum postav. Nucleus si poradí s váhovými kategoriemi 50–200 kg. Nabízí 3 různé lehací pocity díky tuhé a poddajné straně.
Zvýšená odrazová pružnost.

 

Rozměry a ceny: 

Ceník si stáhněte ZDE.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: