Tropico

Atlas Astana 3D Flex

LOGO MEDICAL
zdravotnický prostředek
CE
značka
16009-3let
záruka
vyska-22
výška matrace
60000test
zátěžový test
nosnost-140
nosnost matrace
3d-rainbow
3D Rainbow
alergici (1)
pro alergiky
potah
dvojdílný snímatelný potah
60_prani
potah pratelný při 60°C

Sendvičová matrace z pružných pěn

Atlas ASTANA 3D Flex je tuhá sendvičová matrace z pružných pěn Flexifoam s 3D Rainbow technologií, zvýšenou výškou na 22 cm, zvýšenou tuhostí a nosností 140 kg.

 • Ideální pro široké spektrum uživatelů.
 • Český výrobek.
 • Nabízí rovnou stranu (bez profilace „klasik“ strana SOFT), která vyhoví tradičně založeným spáčům.
 • Druhá strana „relax“ má masážní profilaci 3D Rainbow (použití více pěn rozdílných vlastností a tuhosti na jedné lehací ploše) a je o tužší strana HARD. Součástí je pratelný dvojdílný antialergický potah Bamboo s vlastností odpuzující vlhkost.

Konstrukce jádra

Strana „relax“ s 3D Rainbow technologií je velmi příjemná, komfortní a vysoce účinná. Je o něco tužší než strana „klasik“ a nabízí 7 anatomických zón s jemným masážním účinkem pro uvolnění napjatého svalstva a podporu správného krevního oběhu v průběhu spánku, což je u tuhé matrace obzvláště důležité. STRANA HARD
Robustní, tuhý a odolný střed z eko pěny Flexifoam RekoNatura šetří přírodu i Vaši peněženku.
Strana „klasik“ masivní vrstva neprofilované Flexifoam pěny vyniká vysokou pružností a prodyšností. STRANA SOFT

Potah Bamboo

• Pratelný na 60 °C, dvojdílná konstrukce (jednu polovinu potahu můžete dát do pračky a s druhou polovinou matraci stále používat).
• Potah je oboustranně prošívaný klimatizační vrstvou dutého vlákna, s ochrannou spodní vrstvou proti třepení a pro snazší navlékání na jádro matrace. Je vzdušný a rychleschnoucí.
• Výtažky vláken bambusu pomáhají vytvářet přirozené prostředí pro omezení vzniku roztočů a zamezení šíření alergenů. Výtažky z vláken bambusu navíc dobře pohlcují vlhkost

  

ATYPY A PRODLOUŽENÍ: matrace řady ATLAS můžete za akční cenu objednat také v atypickém provedení do max. šířky 140 cm. Atypy do 90 x 200 = plus 10 % k ceně 90 x 200 cm.

Atypy v šířkách 91-139 cm = plus 10 % k ceně 140 x 200. Prodloužení je možné až do 220 cm = plus 20 % k ceně typického a atypického rozměru. Rozměry 160x200 a 180x200 a atypy v šířkách větších než 140 cm dle standardních ceníků Tropico.
Pozor – atypy a prodloužené rozměry dodáváme během 2–3 týdnů. 

Rozměry a ceny: 

Ceník Tropico si stáhněte ZDE.

Vyráběné varianty

Varianty potahu
 • Bamboo
  Bamboo

  Obsahuje jemné bambusové vlákno s hygroskopickými účinky, má antibakteriální vlastnosti a pomáhá zabraňovat vzniku plísní. Velice vhodný pro osoby s vyšší potivostí a alergiky.

  Potahy všech matrací jsou prošité dutým vláknem (tzv. „klimatizační vrstva“ = vysoká prodyšnost + komfort + vhodnost pro alergiky).

  Všechny potahy jsou snímatelné a pratelné na 60°C. Jsou vyrobeny ze 2 samostatných polovin a opatřeny zipem (snadná údržba, možnost praní v domácích podmínkách a možnost nepřetržitého používání matrace s jednou polovinou potahu v případě praní).

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: