Tropico

Česká čalouněná postel Tropico Box Variant - čelo STRATFORD

Čalouněná pevná základna typu " BOX "

Čalouněná pevná základna typu „box“ s odvětranými úložnými prostory, kterou můžete doplnit roštem a matrací zcela dle Vašeho výběru. Výška matrací potom určí finální výšku ložné plochy.

Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky vysokým nožičkám (postel „neleží“ na zemi) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu.

Postel je určena pro použití s lamelovými rošty (vč. polohovacích a motorových), případně laťovými rošty v rámu. Pro přístup do úložných prostor lze použít rošty s bočním i čelním výklopem. Postel je vhodná pro použití s libovolnými matracemi v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele.

Nabízena s čelem STRATFORD a potahovou látkou Platinum 21 nebo Soro 21 .

 ČELO STRATFORD

Rafinovaně propracované čelo s jemným rastrem kostiček s vtaženými rohy. Sámky jsou všité dovnitř.Čelo je možné doplnit praktickou lištou z masivu či lamina na horní ploše. Jedná se o designový prvek, který zároveň chrání vrchní část čela a umožní snadnou údržbu. Čelo je ve standardním provedení 121 cm vysoké a 12 cm hluboké. Šířka je o 16 cm (8 cm na každé straně) větší, než je ložná plocha. (Rozměr čela pro lůžko široké 180 cm je 196 x 121 x 12 cm)

Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) se montují na vnější stranu boxu a nabízejí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru. Postel obsahuje celkem 4 designové nožičky a 2 kovové nožičky, které zároveň slouží jako spojnice boxů na vnitřní straně (z vnějšího pohledu nejsou viditelné). Boxy jsou tak vzájemně přišroubovány pevným spojem, který nedovolí jakýkoli posun.

NOSNOST:
Dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max.320 kg / celá postel, resp. max. 160 kg /osoba (polovina lůžka).

JAK BUDE VYSOKÁ?
Při použití s matrací 20 cm, docílíte u postele s nožičkami 15 cm celkové výšky cca 61 cm. Bude si skvěle rozumět i s matracemi do výšky 30 cm.

MŮŽE VÁS ZAJÍMAT
K této posteli si můžete zvolit jakýkoli rošt z naší nabídky. Od pevného, výklopného, až po komfortní motorově polohovatelný lamelový rošt.

 

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: