Doprodej matrací a postelí

Doprodej matrací a postelí

Nabízíme doprodej výběhových modelů matrací a postelí za skvělou cenu. Využijte nabídku s vynikajícím poměrem cena/výkon. Pokud potřebujete jiný rozměr, nebo jste zde nenašli, to, co hledáte, nabízíme standardní sortiment ortopedických matrací a doplňků pro zdravý spánek Tropico.

Podmínky akce

  • Akce probíhá od 23.9.2022 do odvolání nebo do vyprodání zásob ⏰. Na výrobky prodávané v této akci je poskytována standardní záruční lhůta 2 roky.
  • Doprava zdarma. Možnost přiobjednat výnos zásilky do patra za aktivní asistence příjemce za cenu 450 Kč/ks

Objednávky

  • Objednávky zasílejte emailem na oddělení odbytu Hilding Anders Česká republika a.s. na adresu: vladimira.cechova@hildinganders.com
  • Pro konzultaci o dalších parametrech kontaktujte obchodní oddělení na tel. čísle +420 736 753 782

Náležitosti objednávky:

  1. Označení objednávky „DOPRODEJ“
  2. Název, rozměr výrobku a počet ks
  3. Fakturační adresa
  4. Dodací adresa (pokud se liší od fakturační): Jméno, příjmení, celá adresa dodání, tel. kontakt/ty

Termín dodání je do 4 pracovních dnů od potvrzení objednávky. 

Matrace

Corona_Visco

Corona Visco
rozměr: 80x200 cm, výška 20 cm

střední/vyšší tuhost

Komfortní, vzdušná matrace s výměnnými moduly z paměťové pěny, pružným jádrem, vhodným i pro polohování a nelepeným hřebenovým spojem. Pratelný potah Bamboo.

PŮVODNÍ CENA: 10 490 Kč

AKČNÍ CENA: 3 500 Kč

 

Easy_Life

Easy Life
rozměr: 90x200 cm, výška 9 cm

střední tuhost

Klasická matrace s konstrukcí monoblok a jednostrannou anatomickou zónovou profilací se hodí od dětských postelí až po nenáročná ubytovací lůžka. Střední tuhost, dvojdílný pratelný potah (95 °C). Český výrobek. Komprimovaný formát balení.

PŮVODNÍ CENA: 1 990 Kč

AKČNÍ CENA: 990 Kč

 

16150-royal_superflex_xl

Superflex XL
rozměr: 80x200 cm, výška 18 cm
střední/vyšší tuhost

Česká matrace s jádrem z 1 kusu pružné pěny s kašmírovým potahem. Mechanicky a ergonomicky testováno, zdravotně nezávadné materiály 100% bez lepidel - ideální pro děti a dospívající. Ortopedické 5 zónové jádro s odolnou za studena tvářenou pěnou Flexifoam XF
4Comfort - Chytré řešení : 4 různé pocity ležení díky odlišné tuhosti ramenních zón a různé profilaci stran matrace.
Pratelný potah s kašmírovými vlákny. Pratelný an 60°C, s termoregulačními vlastnostmi - oboustraně prošívaný klimatizačními vrstvami dutého vlákna - dvojdílná konstrukce vhodně uložení na lamelové pevné či polohovatelné rošty, případně na rošty laťkové či motorové - doporučená nosnost do 125kg. Záruka 3 roky.

PŮVODNÍ CENA: 5 500 Kč

AKČNÍ CENA: 2 350 Kč

Classic_Visco_H3

Classic Visco H3
rozměr: 90x220 cm, výška 24 cm
střední tuhost
Sendvičová matrace s paměťovou pěnou v provedení Classic (bez profilace). Pratelný, prošívaný potah s kašmírovými vlákny. MĚKČÍ STRANA VISCO: Paměťová pěna pro uvolnění svalstva a péči o klouby. Komfortní, měkčí strana matrace.TUŽŠÍ STRANA FLEXI: Pěna Flexifoam® s vnitřními zónami (pánevní a ramenní).

PŮVODNÍ CENA: 8 900 Kč

AKČNÍ CENA: 4 500 Kč

 

EB_ECONOMY_B

EB Economy B: VYPRODÁNO

 

ECUADOR

ECUADOR
rozměr: 80x200 cm, výška 25 cm

Špičková, vysoká partnerská matrace s visco paměťovou pěnou o různé tuhosti na obou stranách.Díky své výšce je matrace vhodná i pro starší a hůře pohyblivé jedince – velká výška usnadňuje vstávání

PŮVODNÍ CENA: 9 900 Kč

AKČNÍ CENA: 3 990 Kč

 

Eurohotel_Regata

Eurohotel Regata - VYPRODÁNO

Felix_Partner

Felix Partner
rozměr: 80x200 cm, výška 18 cm

Matrace s tužší a měkčí stranou. Jádro matrace je tvořeno 5 zónovou konstrukcí z pěny Flexifoam. Strana Classic HARD Comfort – robustní a pevná pěna vyšší objemové hmotnosti. Classic SOFT comfort – strana s vyšší střední tuhostí se speciální příčnou zónovou profilací. Dvě masivní ložné plochy zapadají do středu jádra díky nelepenému zámku.

PŮVODNÍ CENA: 5 900 Kč

AKČNÍ CENA: 3 300 Kč

Felix_top

FELIX TOP - VYPRODÁNO

Flexi_Soft_relax

Flexi Soft Relax
rozměr: 80x200 cm, výška 26 cm

Luxusní matrace s jádrem ze studené pěny. Studená pěna je tvořená velkými buňkami se silnou stěnou, je proto prodyšnější a lépe odvádí teplo. Vyniká výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Jádro matrace je na ložné ploše perforováno tak, aby zajistilo dokonalé provzdušnění jádra a odvod absorbovaných vodních par, zároveň poskytuje změkčení
v oblasti ramen a zvýšenou oporu v oblasti beder.

PŮVODNÍ CENA: 7 500 Kč

AKČNÍ CENA: 3 500 Kč

Flora_soft

Flora Soft
rozměr: 80x200 cm, výška 26 cm

Partneská komfortní matrace s rozdílnými tuhostmi stran, se systémem AirForce. Nelepená. Paměťová pěna na měkčí straně a pěna FlexiFoam® na pevnější straně. Střed jádra, z pěny FlexiFam® střední objemové hustoty.

PŮVODNÍ CENA: 14 890 Kč

AKČNÍ CENA: 4 900 Kč

Chloe_air

Chloe Air - VYPRODÁNO

Lazy_Top

Lazy Top
rozměr: 80x200 cm, výška 4 cm

Vrchní matrace z líné pěny, která přinese komfort na kteroukoliv matraci. Lazy Top je určena pro zákazníky, kteří chtějí zmenšit tlak a zvýšit pohodlí a měkkost lůžka.

PŮVODNÍ CENA: 3 500 Kč

AKČNÍ CENA: 1 590 Kč

Lund_Flex

Lund Flex
rozměr: 90x200 cm, výška 14 cm

Pro osoby požadující tužší a stabilní matraci, která dokáže díky speciální profilaci ulevit unaveným svalům. Vhodná i pro vyšší váhové kategorie. Oboustranná matrace se vzdušnou konstrukcí z kvalitních pěn Flexifoam.

PŮVODNÍ CENA: 6 999 Kč

AKČNÍ CENA: 2 450 Kč

MB_Flexio_Extra

MB Flexio Extra II
rozměr: 100x200 cm, výška 24 cm

Luxusní ortopedická oboustraná matrace s rozdílným pocitem ležení. Z jedné strany nabízí komfort a odolnost přírodního latexu a z druhé strany vzdušnou pěnu Flexifoam s masážní profilací pro relaxaci svalů a kloubů. Pratelný snímatelný potah Relaxtic.

PŮVODNÍ CENA: 9 000 Kč

AKČNÍ CENA: 3 900 Kč

Medixo_orion

Medixo ORION - VYPRODÁNO

Medixo_Velvet

Medixo Velvet
rozměr: 90x210 cm, výška 17 cm

Komfortní matrace s línou pěnou v oblasti pánve a 3D Rainbow technologií. Ložná plocha HARD (tužší strana matrace) má 7 zón s masážní profilací s 3D Rainbow technologií (pokročilá skladba a profilace pěn = podpora ortopedických vlastností, vzdušnosti a komfortu zároveň). Vyrobena je z odolných pěn Flexifoam® nové generace.

PŮVODNÍ CENA: 5 590 Kč

AKČNÍ CENA: 3 190 Kč

Medixo_Velvet_New

Medixo Velvet NEW
rozměr: 80x200 cm, výška 17 cm

Matrace s línou pěnou v oblasti pánve. Ložná plocha HARD (tužší strana matrace) má 7 zón s masážní profilací. Luxusní potahová látka obsahující mikrokapsle s přírodním extraktem z Aloe Vera. Při užívání uvolňuje aroma, které má antialergické a antiseptické účinky. Prošívaný dutým vláknem.

PŮVODNÍ CENA: 5 590 Kč

AKČNÍ CENA: 2 900 Kč

Komfort_100_H2

Komfort 100 H2 - VYPRODÁNO

Latex_Premium

Latex Premium - VYPRODÁNO

Neko_1

NEKO 1 II.
rozměr: 90x200 cm, výška 14 cm

Matrace bez profilace s jádrem z jednoho kusu (monoblok) o střední vyšší tuhosti. Potah Relaxtic je prodyšný z velmi vzdušné látky v bílě barvě, příjemnýna dotek. Prošívaný dutým vláknem.

PŮVODNÍ CENA: 3 300 Kč

AKČNÍ CENA: 1 650 Kč

Primatex_Drycover

Primatex Drycover
rozměr: 80x200 cm, výška 18 cm

Masážní matrace DRYCOVER se skládá z oboustranných pěn s rozdílnými stupni tvrdosti - H3 (středně tvrdá) a H4 (velmi tvrdá). Jádro tvoří odolná RE pěna. .

PŮVODNÍ CENA: 3 690 Kč

AKČNÍ CENA: 1 990 Kč

Primatex_Memory_Visco

Primatex Memory Visco
rozměr: 90x200 cm, výška 17 cm

Sendvičová matrace MEMORY VISCO vyniká pěnou s paměťovým efektem. Tato zelená VISCO pěna je spojena RE pěnovým jádrem s pružnou oranžovou FLEXI pěnou.

PŮVODNÍ CENA: 3 890 Kč

AKČNÍ CENA: 2 900 Kč

Primo_H3_NEW_Saturnus

Primo H3 NEW Saturnus - VYPRODÁNO

Royal_Bambus_Memory

Royal Bambus Memory
rozměr: 90x200 cm, výška 16 cm

Ortopedická sendvičová matrace s paměťovou pěnovou a pěnou Flexifoam, s rozdílnou tuhostí stran, 7 zónovými masážními anatomickými profilacemi.

PŮVODNÍ CENA: 6 900 Kč

AKČNÍ CENA: 2 850 Kč

Zoe_Air

Zoe Air - VYPRODÁNO

Postel demont, Pure Grey

Moderně střižená postel s elegantně zaobleným čelem s decentním prošitím. Robustní konstrukce s nastavitelnou výškou lehací plochy ( kování Vario - Fix). Elegantní a praktická, ať je kdekoli. Výška čela umožňuje umístit postel také v podkrovních bytech s výraznějším zkosením stropu. Určena pro použití s lamelovými rošty ( včetně polohovacích a motorových)., případně laťovými rošty v rámu. Pro libovolné matrace v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele. Barva světle šedá. Nožičky z masivu doplněné kováním.
Původní cena: 25 990 Kč
AKČNÍ CENA: 14 200 Kč

Postel Veera 180 x 200

Sebevědomá postel s prošívaným čelem v přímočarém designu. Konstrukce s nastavitelnou výškou lehací plochy ( kování Vario - Fix). Skvěle zapadne do interiéru nebo se přímo stane jeho solitérní ozdobou. Určena pro použití s lamelovými rošty ( včetně polohovacích a motorových) případně laťovými rošty v rámu. pro libovolné matrace v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele. Barva světle hnědé koženky se velmi dobře hodí do mnoha interiérů.
Původní cena: 25 990 Kč
AKČNÍ CENA: 10 200 Kč

Postel Iva 180 x 200 cm

Moderně střižená postel s elegantně zaobleným čelem. Varianta provedení s úložným prostorem. Robustní konstrukce s nastavitelnou výškou lehací plochy (kování Vario-Fix). Elegantní a praktická, ať je kdekoli. Výška čela umožňuje umístit postel také v podkrovních bytech s výraznějším zkosením stropu.
Určena pro použití s lamelovými rošty (včetně polohovacích a motorových), případně laťovými rošty v rámu. Pro libovolné matrace v odpovídajícím rozměru. Rošty ani matrace nejsou součástí postele. Provedení s úložným prostorem je zcela bez nožiček. Bočnice a obě čela jsou protaženy až k zemi. Dodává se v demontovaném provedení. Montáž je rychlá a snadná.
Původní cena: 20 390 Kč
AKČNÍ CENA: 10 200 Kč

Postel Mondo 180 x 200 doplněná svítícimi nočními stolky

Česká čalouněná postel s dřevěnou konstrukcí a dvěma matracemi doplněná nočními svítícími stolečky. Postel je nutné doplnit vrchní matrací (topper), která není součástí. Hnědá strukturovaná látka doplní mnoho moderních interiérů.
Původní cena: 43 990 Kč
AKČNÍ CENA: 35 000 Kč

Varianta s Topperem
Původní cena: 45 990 Kč
AKČNÍ CENA: 38 000 Kč

Postel Mondo 180 x 200

Čalouněná postel v lesklé šedohnědém provedení bude krásným doplňkem pro vaši ložnici. Postel je složena z jedné matrace, která je doplněna vrchní matrací (topper), která vám zajistí další variantu lehacího pohodlí. Topper není součástí postele. Je možné přikoupit variantu s možností Topperu Comfort 6 Punto, který je detailním doladěním celého spánkového systému kontinentální postele.
Původní cena: 35 990 Kč
AKČNÍ CENA: 25 000 Kč

Varianta s Topperem
Původní cena: 38 990 Kč
AKČNÍ CENA: 28 000 Kč