Čím potěšit ženy na Mezinárodní den žen?

Pokud chcete oslavit krásu a existenci Vaší přítelkyně, maminky, babičky či blízké ženy, rádi Vám poradíme, jak a čím je potěšit na Mezinárodní den žen.

Se začátkem března se pojí oslavy Mezinárodního dne žen, který připadá na osmého března. Svátek pochází z USA a v současnosti je spojen s oslavami a s obdarováním něžného pohlaví. Možná si lámete hlavu nad tím, čím potěšit milované ženy, kterým chcete vyjádřit vděk za jejich existenci.  V článku vám nabídneme tipy na dárky nejen pro přítelkyni, ale i pro maminku a babičku.  

dárekČím potěšit drahou polovičku?

V období socialismu byly ženy při příležitosti MDŽ obdarovávány karafiáty. Ženám bezpochyby udělá radost kytice, či čokoláda, ovšem zkuste letos vyjádřit úctu a vděk ženám ve vašem okolí originálním dárkem. Některé ženy jistě ocení aktivní oslavu jejich pohlaví a dárek, který si užijete společně. Zkuste své drahé polovičce zakoupit poukaz na wellness víkend, adrenalinový zážitek, nebo zkuste zorganizovat výlet a spojit jej s večeří.

Oslava žen předznamenává příchod jara, což v ženách může vzbuzovat tendenci obohatit, nebo obnovit šatník. Zkuste přítelkyni překvapit a navrhněte společný výlet do nákupního centra! Jistě váš návrh přijme a vy získáte plusové body navíc. V neposlední řadě neopomínejte sílu a krásu šperků. Vedle výročí a významných událostí je právě Mezinárodní den žen vhodnou příležitostí k darování šperku. Šperk podtrhne krásu vaší přítelkyně, ale zajisté potěší i vaši maminku.  Nákup

Na MDŽ nezapomínejte na maminky a babičky

Určitě si lámete hlavu, čím na Mezinárodní den žen potěšit maminku a babičku. Vedle kytice a poděkování za to, že je vaší oporou, uděláte mamince radost poukazem na masáž, oblíbenou kosmetiku, či poukazem ke kadeřníkovi. Potěšit babičku nemusí být tak finančně náročné jako přítelkyni. Babička zajisté ocení váš telefonát, vaši návštěvu, ručně vyrobený dárek, nebo vaši společnou fotku.

Originální předání zaručí úspěch

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv dárek, nepodceňujte způsob, kterým jej ženě předáte. Vsaďte na originalitu a vymyslete obdarování, na nějž přítelkyně nezapomene. Zkuste si ráno přivstat, připravit snídani a překvapit vaši drahou polovičku hned po probuzení v pohodlí postele. Využijte i možnost kurýra, aby vaše přítelkyně, či maminka obdržela dárek v práci. Přítelkyni a maminku jistě potěší závistivé pohledy a pochvaly ze strany neobdarovaných kolegyň. Obě dvě budou pyšné na to, že vedle sebe mají milujícího a všímavého muže. Dárek

Vhodně zvolený dárek předaný originálním způsobem vám u přítelkyně zajistí plusové body navíc a připraví půdu pro postelové hrátky. Nezapomínejte na to, že se jedná o oslavu něžného pohlaví. Přizpůsobte tomu postelové aktivity a věnujte své drahé polovičce veškerou pozornost a více času než obvykle.  Dbejte na to, aby se vaše přítelkyně cítila pohodlně a komfortně, proto se ujistěte, že vaše matrace s postelí tomu odpovídá a večerní oslavy vydrží. Spokojenost přítelkyně zaručena!