Gelové matrace

Určitě znáte gelové nehty, gelové barvy či gelové podprsenky, ale slyšeli jste o gelových matracích?

Pokud si pod tímto pojmem představíte pružnou matraci s gelovým povrchem, který aktivně reaguje na zatížení, máte v podstatě pravdu. Geltech® je nová řada luxusních matrací, na jejichž výrobu byly použity gelové části s velmi prospěšnými účinky na Váš spánek.

Už žádné přeležené ruce

Budíte se v noci kvůli přeležené ruce? Máte studené nohy? Hodně se potíte? Jestliže na tyto otázky odpovídáte kladně, jsou gelové matrace určené především pro Vás. Díky svým vynikajícím vlastnostem Vám všechny tyto nepříjemné stavy pomohou odstranit. Gelové matrace podporují krevní oběh a udržují stálou teplotu. Je-li Vám horko, odvedou teplo pryč a Vy se nebudete nadměrně potit. Jste-li naopak zimomřiví, matrace nakumulují teplo a zahřejí Vás.

„Obtékání“ těla

Další jejich ojedinělou vlastností je schopnost „obtékání“ těla. Díky gelovým segmentům se matrace přizpůsobí jednotlivým částem Vašeho těla a odlehčí je. Tyto gelové části zároveň masírují akupresurní body. Jejich stimulace navodí nejen dokonalou relaxaci během Vašeho spánku, ale také uleví od bolestí či posílí imunitní systém.

Roztoči nedostanou šanci

Obrovskou výhodou gelových matrací je jejich hygieničnost. Gelový materiál je naprosto čistý a zdravotně nezávadný, zamezuje vzniku bakterií a roztočů. Gelové matrace jsou vhodné obzvláště pro Vás, kteří trpíte alergiemi a kladete velký důraz na čistotu lůžka. S matrací Geltech® máte o starost méně.