Gelové matrace

Jaké jsou výhody gelových matrací a proč zvolit do postele gelovou matraci?

Už žádné přeležené ruce

Budíte se v noci kvůli přeležené ruce? Máte studené nohy? Hodně se potíte? Jestliže na tyto otázky odpovídáte kladně, jsou gelové matrace určené především pro Vás. Díky svým vynikajícím vlastnostem Vám všechny tyto nepříjemné stavy pomohou odstranit. Gelové matrace podporují krevní oběh a udržují stálou teplotu. Je-li Vám horko, odvedou teplo pryč a Vy se nebudete nadměrně potit. Jste-li naopak zimomřiví, matrace nakumulují teplo a zahřejí Vás.

„Obtékání“ těla

Další jejich ojedinělou vlastností je schopnost „obtékání“ těla. Díky gelovým segmentům se matrace přizpůsobí jednotlivým částem Vašeho těla a odlehčí je. Tyto gelové části zároveň masírují akupresurní body. Jejich stimulace navodí nejen dokonalou relaxaci během Vašeho spánku, ale také uleví od bolestí či posílí imunitní systém.

Roztoči nedostanou šanci

Obrovskou výhodou gelových matrací je jejich hygieničnost. Gelový materiál je naprosto čistý a zdravotně nezávadný, zamezuje vzniku bakterií a roztočů. Gelové matrace jsou vhodné obzvláště pro Vás, kteří trpíte alergiemi a kladete velký důraz na čistotu lůžka. S matrací Geltech® máte o starost méně.

Latex-gelová GelTouch pěna, kterou obsahuje matrace Kolos Bio Ecology je vysoce prodyšná a má skvělé termoregulační vlastnosti.
Tato pěna v sobě snoubí měkkost a termoregulaci latexu a vzdušnost studené pěny.