Hilding Anders rozšiřuje výrobu ústních roušek na provozovny (Estonsko) a Kovrov (Rusko)

Dnes s potěšením oznamujeme, že jsme dokázali rozšířit výrobu na další závody v Tallinnu (Estonsko) a Kovrov (Rusko).

Vyrábíme roušky do celé Evropy

Před dvěma týdny Hilding Anders zahájil výrobu prvních ústních roušek. Dnes s potěšením oznamujeme, že jsme dokázali rozšířit výrobu na další závody v Tallinnu (Estonsko) a Kovrov (Rusko). Kromě místních trhů nám rozšíření výroby umožňuje poskytovat dodatečné množství roušek pro spotřebitele v západní Evropě, kde potřeba těchto roušek pro širokou veřejnost stále roste. Závod v Tallinnu bude schopen vyrábět širokou škálu masek a v současné době je v procesu získání národních certifikací v jiných evropských zemích, jako je AFNOR ve Francii.

Vyráběné roušky se skládají ze dvou vrstev (bavlna a netkaná textilie), které jsou spojeny buď bavlněnými nebo elastickými pásky. Lze je prát při 95 ° C, a proto je lze znovu použít.

Hilding Anders také aktivně hledá způsoby, jak pomoci místním komunitám prostřednictvím darů nebo jiných souvisejících aktivit. V České republice jsme zahájili první spolupráci s místními nemocnicemi, domovem pro seniory a pečovatelskými domovy a každodenně dodáváme roušky některým místním úřadům. Rovněž jsme darovali již více než 10 000 masek prvním organizacím, nemocnicím, hasičským a policejním oddělením v Chorvatsku.

 

 roušky hilding

O společnosti Hilding Anders

Hilding Anders je světovým lídrem v oblasti výrobků pro zdravé spaní, provozuje 18 výrobních závodů po celé Evropě a pět závodů v Asii. Víme, jak důležité je co nejdéle zachovat odpovídající hygienické vlastnosti matrace i celého lůžka. Za současných okolností využíváme naše know-how, výrobní dovednosti a kapacity, abychom našim zaměstnancům i třetím stranám mohli poskytnou roušky pro jejich ochranu.

Společnost Hilding Anders zahájila výrobu ústních roušek v již v pěti závodech, v Tallinnu (Estonsko), Kovrovu (Rusko), Prelogu (Chorvatsko), Vromshoopu (Nizozemsko) a Roztokách u Jilemnice (Česká republika) využívající tak významnou evropskou  výrobní kapacitu společnosti.

 

Kontakt

Hilding Anders

Achim Schreck

Group Communications Director

Mobile: +49 175 9105042

Email: achim.schreck@hildinganders.com

www.hildinganders.com