Hilding Anders zahájil výrobu ústních roušek ve třech výrobních závodech a plánuje další rozšíření

Hilding Anders doposud zahájil výrobu ústních roušek ve třech výrobních závodech, Prelog (Chorvatsko), Vromshoop (Nizozemsko) a Roztoky u Jilemnice (Česká republika).

Malmö, 25. března 2020.
Hilding Anders je světovým lídrem v oblasti zdravého spaní, provozuje 18 výrobních závodů v celé Evropě a pět závodů v Asii. Víme, jak důležité je co nejdéle zachovat odpovídající hygienické vlastnosti matrace i celého lůžka. Výroba matrací je jednou z našich základních kompetencí. Za současných okolností pracujeme na tomto know-how, našich výrobních dovednostech a kapacitách, abychom našim zaměstnancům i externím třetím stranám mohli poskytnou ústní roušky pro jejich ochranu.

Hilding Anders doposud zahájil výrobu ústních roušek ve třech výrobních závodech, Prelog (Chorvatsko), Vromshoop (Nizozemsko) a Roztoky u Jilemnice (Česká republika). Další závody budou pravděpodobně následovat v následujících dnech, aby co nejlépe využily významnou výrobní kapacitu společnosti.

Ústní zavazovací rouška o rozměru 17x11 cm vyrobená v České republice z látky Medicott SilverGuard s unikátní úpravou, která využívá stříbro pro trvalou hygienu vlákna, je podšitá druhou vrstvou z netkané textilie.

Rouška je vyvařovací na 95 stupňů a je určena k opakovanému použití.

rouška

Po uvedení na trh v Chorvatsku a České republice, kde příslušné orgány dokázali rychle reagovat a výrobu podpořit, je Hilding Anders v kontaktu s úřady v několika dalších evropských zemích, aby získal potřebná osvědčení, přičemž využívá zrychlených postupů zavedených v současné situaci v těchto zemích.

Hilding Anders také aktivně hledá způsoby, jak pomoci místním komunitám prostřednictvím darů nebo jiných souvisejících aktivit. V České republice jsme zahájili první takovou spolupráci jak s nemocnicemi, tak i s domovy důchodců, pečovatelskými domovy a jinými institucemi.

 

 

Kontakt

Hilding Anders

Achim Schreck

Group Communications Director

Mobile: +49 175 9105042

Email: achim.schreck@hildinganders.com

www.hildinganders.com