Kde strávit svátek zamilovaných? V posteli!

Chystáte se letos s partnerem slavit svatého Valentýna? Nebo ho trávíte sami? V obou případech pro vás máme tip, jak si ho letos opravdu užít. Zůstaňte celý den ve své posteli! Svátek zamilovaných totiž letos připadá na sobotu, proč toho tedy nevyužít a nezůstat celý den doma?

Zamilujte se do lenošení

Svatý Valentýn spousta lidí tráví na večeři v restauraci nebo na romantickém pobytu. Nejsou to ale zbytečně utracené peníze? Kdy jste si naposledy dopřáli celý den doma, a ještě navíc v posteli? Že už si na to ani nepamatujete? Tak v tom případě je to ideální program letošního Valentýna!

A jak by mohl vypadat váš ideální Valentýnský den?

  • 9:00-10:00     – snídaně v posteli
  • 10:00 – 13:00 – čtení, poslouchání hudby v posteli
  • 13:00 – 14:00 – oběd v posteli
  • 14:00 – 17:00 – společenské hry v posteli
  • 17:00 – 19:00 – film dle výběru partnera v posteli
  • 19:00 – 21:00 – večeře a víno v posteli
  • 21:00 – 23:00 – film dle vašeho výběru v posteli

Nemějte výčitky svědomí, že jste nesplnili žádné úkoly, svatý Valentýn patří přece vám a vašim milovaným.

Dopřejte si zdravý odpočinek

Co když vás ale ze samého ležení po pár hodinách bolí celé tělo? Gratulujeme! Právě jste zjistili, že je potřeba pořídit si novou matraci. Na kvalitní matraci byste totiž měli vydržet polehávat celý den, pohodlně a bez bolesti zad.

Zatímco na svatého Valentýna myslíte především na svou drahou polovičku, při výběru matrace byste měli myslet hlavně na sebe! Proto existují takzvané partnerské matrace, které jsou stejně vysoké, ale z každé strany mají jinak tuhou ložnou plochu.

Ženy většinou raději spí na měkčích matracích, muži zase na tvrdších. Matraci tedy stačí otočit na požadovanou stranu. Užijte si společný odpočinek, ale každý podle svých představ!

valentyn postel