Letní dovolená může být plná nejen lásky a odpočinku, ale také inspirace

Přichází prázdniny a s nimi čas vytoužených dovolených. Někteří si jedou odpočinout a relaxovat, jiní prožít něco nového, poznat cizí země a kultury. Abyste na letošní dovolenou dlouho nezapomněli a byla opravdu výjimečná, zkuste něco nového: inspirujte se a kousek si přivezte i do vaší ložnice!

Inspiraci najdete všude

Také se vám stává, že při vyřčení slova „dovolená“ cítíte ve vzduchu moře a písek? Nebo máte raději hory, lesní stráně a louky? Ať už se s vaší drahou polovičkou chystáte letos na dovolenou kamkoliv, určitě si ji pořádně užijte. Relax a odpočinek si zasloužíte oba dva. A přitom poznávejte.

Ne nadarmo se říká: „Jiný kraj, jiný mrav.“ Pozorujte, jak mají lidé zařízené domy, zahrady, parky, apod. I v místě vašeho ubytování lze načerpat spoustu inspirace. Hotelové interiéry bývají často stylově a zajímavě zařízeny. Než si půjdete večer lehnout, prohlédněte si svůj pokoj. Třeba tam objevíte něco, co by se hodilo i vám do ložnice. Možná vás zaujme barevná kombinace koberce a výmalby, originální styl zastýlání, dekorace na stěnách a nočních stolcích nebo přímo postel.

  • V zahraničí jsou velmi oblíbené tzv. kontinentální postele. V jednom stylovém kusu nábytku je schovaná postel, rošt i matrace. Jsou velmi pohodlné, praktické a vypadají luxusně. Pokud se vám zalíbí natolik, že byste si ji chtěli pořídit i doma, podívejte se na naši nabídku.
  • Říkáte si: „Čím to je, že se mi na dovolené tak dobře spí?“ Určitě za to může změna prostředí a pobyt vedle vaší drahocenné polovičky, ale zkuste se zamyslet i nad matrací. V hotelu se vystřídá hodně lidí, proto jsou na matrace kladeny vysoké požadavky. Hoteliéři vybírají jen ty nejlepší a nejkvalitnější, jinak by své hosty po první noci odehnali. Podívejte se doma na vaši matraci a dejte si ruku na srdce: Nepotřebuje už také vyměnit?
  • Okouzlilo vás povlečení? Zeptejte se recepční, kde ho koupili a pořiďte si ho i domů. Při každém pohledu vás pak uchvátí radost a nostalgické vzpomínky na krásnou letní dovolenou.