Maminky, pozor! Pochlubte se skopičinami svých dětí a vyhrajte doplňky do ložnice

Na našem facebookovém profilu se rozjíždí nová soutěž. Tentokrát můžete vyhrát polštáře a přikrývky v celkové hodnotě 6 000 Kč. Stačí, když nám pošlete co nejvtipnější fotku, na které bude dítě v posteli.

Smích je koření života a patří k němu stejně jako dobrý spánek. Vyhlašujeme proto soutěž o nejvtipnější fotografie těch největších odborníků na postele a vše s nimi spojené - dětí.

Jsou to totiž právě děti, kdo usne v jakékoli poloze nebo se naopak spánku brání s nevídanou kreativitou. Peřina je v jednu chvíli jejich největší nepřítel a o pár minut později je z ní bezva iglú při hře na dobývání severního pólu.

Kolik “lajků” nasbíráte za dva týdny?

Věříme, že i vy máte doma vtipnou fotku svého dítěte v posteli. Tak proč s ní nepobavit široké okolí, když za to navíc můžete vyhrát doplňky do ložnice v celkové hodnotě 6 000 Kč?

Svou fotku nám pošlete na hildinganders.tropico@gmail.com. Zkontrolujeme, zda není stažená z internetu a zveřejníme ji v albu na facebookovém profilu Matracetropico.cz.

Soutěž trvá od 15. 7. 2015 do 5. 8. 2015 a během této doby můžete pro svou fotku sbírat hlasy neboli “lajky”. Stačí, když požádáte své přátele, aby u fotky klikli na “To se mi líbí”. Po skončení soutěže odměníme tři fotky, které budou mít “lajků” nejvíce.

Výherci od nás dostanou set polštáře a přikrývky Aloe Vera v hodnotě 2 000 Kč.

Přečtěte si podrobné informace o soutěži a neváhejte - čím dříve nám fotku pošlete, tím více času budete mít na sbírání hlasů!