Matrace 90x200 jsou oblíbené

Nadcházející jaro je ideální příležitostí pro očistu. K vyčištění organismu přispěje detoxikační kůra nebo speciálně upravený jídelníček. Pro spálení několika přebytečných kil zase zvýšený pohyb. Ovšem tato námaha by přišla vniveč, kdyby nebyla vyvážena dostatečným odpočinkem. Nabrat nové síly a elán lze nejen v kině nebo na procházce v lese, ale především při zdravém spánku!

Velký výběr matrací 90x200 cm

Kvalitní a zdravý spánek je podmíněn dobrou a dostatečně velkou matrací. Aby se člověk dobře a pohodlně vyspal, je ideální rozměr matrace 90x200 cm. V případě manželské postele se tato šířka zdvojnásobuje. Obvykle je velikost matrace 90x200 cm dostupná skladem a bývá často zařazena do akčních nabídek. Je k dostání ve všech provedeních, materiálech, konstrukcích apod. Nabídka matrací Tropico je nejen v rozměru 90x200 cm, ale i v dalších zmiňovaných velikostech opravdu široká. Vybere si z ní každý – od miminek v dětských postýlkách, přes teanegery a partnery až po seniory či zdravotně postižené. Volit mohou z matrací pružinových, pěnových (líná, studená, bio pěna…) nebo latexových.

Regenerace s matracemi Tropico

Se svými vynikajícími vlastnostmi jsou matrace Tropico přímo stvořené pro odpočinek unaveného těla. Po náročném dnu je kvalitní spánek velmi potřebný a načerpání nové energie přímo nezbytné. To platí dvojnásob v jarním období, pokud tělo prochází očistou a dostává více zabrat. S matracemi Tropico je regenerace těla a obnova sil daleko snazší.