Matrace z BIO pěny – když má příroda přednost

Přemýšlíte o koupi nové matrace? A není vám jedno, z čeho ji výrobci vyrobili, a jaký to má dopad na životní prostředí? Vyzkoušejte BIO matrace vyrobené z přírodních materiálů. Nemusíte se bát, že přírodě pomůžete na úkor kvality vašeho spánku – na BIO matraci se spí stejně dobře jako například na matraci z líné pěny.

Spěte s čistým svědomím

BIO pěna, ze které se vyrábí přírodní matrace, má podobné ortopedické vlastnosti jako jiné běžné matracové pěny. Vyrábí se však převážně s přídavkem přírodních materiálů, jako je olej ze skočce obecného nebo sójový olej. Při výrobě BIO matrací se navíc šetří ropa. Výroba je tedy šetrná k životnímu prostředí, a přispívá k udržitelnému rozvoji naší planety.

A jaké jsou vlastnosti matrací z BIO pěny?

  • vysoká přirozená elasticita
  • snížená tlaková deformace
  • vyšší odrazová pružnost
  • vysoká vzdušnost
  • antialergenní

Spánek na přírodní matraci je tedy velmi pohodlný, protože matrace se přizpůsobí tlaku jednotlivých částí těla, podobně jako líná nebo studená pěna. Matrace z BIO pěny jsou navíc dobře cenově dostupné.

Seznamte se s přírodními matracemi

BIO pěna díky svým vlastnostem často tvoří jednu z ložných vrstev matrací. Podívejte se na některé matrace s BIO pěnou z naší nabídky.

BIO matrace Aroma Visco má z každé strany ložnou plochu z pěny ze sójového oleje. Jedna z nich je tužší, druhá měkčí. Jádro matrace pak tvoří lehká a vzdušná BIO pěna. Matrace má vynikající ortopedické vlastnosti a je velmi vhodná pro alergiky.

Rodinná přírodní matrace Capri kombinuje BIO paměťovou pěnu a studenou pěnu přírodního původu. Obě ložné plochy matrace (tužší i měkčí) jsou rozděleny do sedmi anatomických zón pro vaše maximální pohodlí.

Vrstvu z BIO pěny dále najdete například v matracích Everest nebo Fox.

Pořiďte si matraci, na které se vám bude usínat pohodlně a s dobrým pocitem!