Matrace na míru: už žádné kompromisy

Zdravý a klidný spánek si nezaslouží byť jediný ústupek.

Buďte nekompromisní a nebojte se pořídit si matraci na míru – díky poradně dr. Sleepa se snadno dozvíte, jaký typ matrace je vhodný přímo pro Vás a podle jakých kritérií vybírat.

Co všechno je na míru?

Možností je samozřejmě mnoho. Matrace na míru mohou být samozřejmě vedle běžných vyráběny i v atypických rozměrech, avšak velikost není zdaleka jediným důležitým kritériem při výběru. Pro některé zákazníky je důležité, zda matrace mají snímatelný a pratelný potah, jiní zaměří svou pozornost spíše na typ matrace – zda zvolit taštičkové, ze studené pěny, z líné pěny, z BIO pěny či z kombinace pěn. A můžeme pokračovat: vyšší či nižší, tužší nebo měkčí, s anatomickými zónami, ortopedické, komfortní, zdravotní, do vlhčího prostředí, pro relaxaci, sportovce či na chatu – skoro by se dalo říci, že fantazii se meze nekladou a vybere si určitě každý. A pokud Vám poradna dr. Sleepa neposkytne odpovědi na všechny Vaše dotazy, neváhejte se kdykoli obrátit na prodejce matrací Tropico.

A co běžné matrace?

Ať už se jedná o matraci na míru či nikoli, všechny splňují přísné standardy kvality, procházejí náročným vývojem a testovacím procesem, jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů a nabízejí dlouhou životnost. Protože právě takovéto matrace zaručují zdravý a klidný spánek.

Podívejte se například na sortiment zdravotních matrací.