Matrace Tropico představují unikát ve světě matrací

Matraci Fox z naší nabídky už určitě znáte. Nyní jsme ji ovšem zdokonalili, přidali paměťovou pěnu a zvýšili na ojedinělých 28 cm!

Představujeme vám novinku přinášející nový rozměr spánku. Na základě vašich přání jsme vyvinuli extra vysokou matraci Fox 28 s výškou 28 cm. Jedná se o unikát na trhu, se kterým se nikde jinde nesetkáte. Jsme jediní výrobci v České republice, kteří zkonstruovali tak vysokou matraci s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi.

Co matrace Fox nabízí?

S matrací Fox se v naší nabídce setkáváte už déle. Měkčí strana matrace je tvořena paměťovou bio pěnou, velmi vhodnou pro alergiky. Je možné si u ní vybrat ze dvou variant profilací - profilace Classic z masivní rovné líné pěny nebo profilace Wellness. Její jemné masážní nopky pomohou uvolnit stresem napjaté svalstvo.

Tvrdší strana matrace se 7 anatomickými zónami je vyrobena z robustní Flexifoam® pěny. V oblasti ramen je změkčená, aby nedošlo k přeležení ramene při delším spaní na boku. Díky speciální úpravě CubeCare je vhodná pro lidi, kteří chtějí nebo musí trávit v posteli hodně času, tato profilace napomáhá zabránit pocitu přeležení.

Matrace Fox je opatřena velmi praktickým potahem Wellness Line. Nejenom, že je možné rozdělit ho na dvě poloviny a prát v pračce na 60°C, ale obsahuje i klimatizační vrstvu dutého vlákna, jež zvyšuje prodyšnost a omezuje pocení. Ženy příjemně zahřeje a muže ochladí.

Z několika výšek si vybere každý

Dosud byla matrace Fox dostupná ve standardních výškách 16, 20 a 24 cm. Výšku 16 cm uvítají děti a ženy s nižší váhou od 40 do 70 kg, matrace Fox s výškou 20 cm patří k nejprodávanějším modelům díky svému pohodlí a stabilitě. Pocit jistoty vám dodá výška 24 cm. Nová matrace Fox s výškou 28 cm je vhodná pro všechny členy rodiny. Zvláště ji potom ocení ti, které doposud vstávání z nižší postele zatěžovalo.

Vyslyšeli jsme vaše častá přání a kromě výše zmiňované luxusní matrace Fox 28 s unikátní výškou 28 cm jsme nově zkonstruovali i matraci Foxík pro děti. Její výška 14 cm je vhodná do všech postelí standardních rozměrů. Při spaní poskytuje ideální oporu dětské páteře, jež je pro správný růst a vývoj velmi důležitá.

Akce 1+1 zdarma

Protože vám chceme nabízet opravdu kvalitní zboží, byla matrace Fox podrobena náročným zátěžovým testům. Díky tomu vám na ni poskytneme záruku neobvyklých 6 let!
Navíc máte až do 30. 4. 2014 možnost získat ji ve všech výškách a různých rozměrech v akci 1 + 1 zdarma.

Pro rozměry 90x200 cm, 80x200 cm a 85x195 cm při výšce 20 cm vám garantujeme dodání do 4 dnů.

Věříme, že matrace Fox splní vaše očekávání a bude se vám na ní dobře spát.