Nová kolekce 2016 ve znamení kombinace materiálů

Pro letošní rok jsme pro vás připravili skutečně unikátní novinky – matrace kombinující více druhů materiálů. Využitím jejich vlastností a moderních technologií vznikly matrace přinášející velmi komfortní spánek. Seznamte se s naší novou kolekcí 2016.

Pryč jsou doby, kdy jsme museli vybírat pouze mezi molitanem a pružinami. V dnešní době najdeme na trhu mnoho materiálů s vynikajícími vlastnostmi. Každý má něco do sebe – taštičkové pružiny aktivně reagují na zatížení, studená pěna předchází vzniku plísní, latex je velmi pohodlný, líná pěna se přizpůsobí tělu, atd. Jak to dopadne, když se vybrané materiály snoubí do jedné matrace? Přečtěte si v následujících řádcích.

Pohodový spánek na matraci Austin

Mezi TOP výrobky naší nové kolekce 2016 patří robustní partnerská matrace Austin. Pro klidný spánek přináší jen to nejlepší. Je výjimečná svým velmi vzdušným a elastickým jádrem MultiPocket.

V matraci najdeme 7 druhů materiálu:

  • Jádro je složeno ze zhruba 555 ks taštičkových pružin aktivně reagujících na zatížení. Na bocích je vyztuženo pěnou Flexifoam, která ho při vstávání stabilizuje.
  • Kokosová vrstva dodává větší tuhost.
  • Středně tuhá třícentimetrová vrstva studené pěny zajišťuje vysokou vzdušnost a pevnost.
  • Hebkost jedné z ložných ploch dodává perforovaná 3 cm vysoká vrstva latexu.
  • Druhá strana kombinuje 2 typy studených pěn různé tuhosti.

Na povrchu najdeme další materiál – potahovou látku regulující teplotu lidského těla. Každý materiál plní svůj přesně určený úkol tak, aby v konečném výsledku matrace poskytovala ty nejlepší ortopedické, relaxační a hygienické vlastnosti. Austin je stvořená pro vydatný a komfortní spánek.

Zvlněná jádra pro ještě lepší ortopedické vlastnosti

Typickým prvkem nových matrací Eliot a Amundsen je unikátní jádro kombinující různé materiály. Je speciálně anatomicky tvarováno do několika vln, které podpírají lidské tělo přesně v těch místech, kde je to třeba.

  • Pro větší stabilitu je jádro matrace Eliot v bederní části vyztuženo. Díky rozdílné tvrdosti ložných ploch je matrace vhodná pro partnery. Antidekubitní prořezy navíc zabraňují vzniku proleženin.
  • Jádro partnerské matrace Amundsen kombinuje pěny různých tuhostí. Optimální tvrdost a pružnost dodává ložné ploše 5centimetrová vrstva studené pěny. Druhá strana je profilovaná do 7 zón a provzdušněna odvětrávacími kanálky.

Naše nové matrace Tropico z kolekce 2016 jsou výjimečné svými ortopedickými vlastnostmi. Trpíte-li bolestmi zad, šíje nebo hlavy, neváhejte, a využijte naší nabídky 1+1 zdarma.