Anatomické polštáře

Bolest hlavy, krční páteře a šíje se v dnešní době stala běžnou záležitostí. Pomineme-li vážné zdravotní komplikace, často za jejich příčinou stojí současný způsob života – sedavé zaměstnání, nedostatek aktivního pohybu, ochablé svaly, kouření či alkohol.

Anatomické polštáře Tropico

Přejete-li si polštář, který se Vám optimálně přizpůsobí, vyberte si některý ze zdravotních (anatomických) polštářů Tropico. Umožňují zdravý spánek na zádech i na boku a standardně jsou dodávány s povlaky na polštářky pratelnými na 40°C.

Odlehčete své krční páteři

Pro uvolnění a odlehčení krční páteře je ideální zdravotní polštář Tom. Vybírat můžete z přizpůsobivé visco-latexové pěny, paměťové pěny a dalších materiálů.

Polštář Tropico Tom je polštář z plné visco-latexové pěny střední tuhosti s paměťovým efektem. Zaručuje fixaci krční páteře v optimální poloze pro zdravý spánek.

Dopřejte si luxus se zdravotními polštáři Tom Aloe a Tom Kokos, vyrobené za použití přírodních surovin na vodní bázi a přírodních olejů s mikro kapslemi extraktu z léčivé rostliny Aloe Vera nebo Kokosu. Polštáře jsou perforované a díky tomu velmi vzdušné. Perforace přináší ještě jednu výhodu, a to možnost volit mezi tužší a měkčí stranou polštáře jelikož perforace mají z každé strany různý průměr. Máte tak možnost zvolit si vyhovující tuhost a polštář se se dokáže přizpůsobit při ležení na zádech i boku. Poskytuje uvolnění a relaxaci krčního svalstva a výrazně snižuje zdravotní obtíže jako ztuhlost šíje, bolesti krční páteře či hlavy.

10539-tom_aloe_kompo

Předejděte obtížím i na cestách snadno a pohodlně

Tom Mini je nízký a měkký zdravotní polštář s výbornou tvarovou pamětí, který při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tuhost podle absorbovaného tepla. Vyrábí se z líné pěny, která mu dodává ideální elastické vlastnosti a schopnost dokonalého uvolnění krčního svalstva, díky čemuž je vhodný pro prevenci bolestí v oblasti krční páteře. 

Anatomický polštář s antiseptickými účinky

Jestliže trpíte alergiemi můžete sáhnout po novince roku 2021 - polštáři Tom Karbon. Paměťová pěna s příměsí uhlíku, získaného z bambusového uhlí přináší antiseptické účinky a vhodnost použití pro osoby citlivé i alergické. Polštář je příjemně měkoučký, vzdušný a vhodný i pro drobnější postavy. Relaxace je samozřejmostí - díky již zmíněné paměťové pěně, která sníží tlak na šíjové svalstvo (pomáhá neomezit krevní oběh) a přinese úlevu.

Tom_Carbon_kompo

Anatomický polštář se kterým se lépe dýchá

Další novinkou pro rok 2021 je anatomický polštář Tom Eucalyptus. Paměťový polštář s jemným vybráním pro krk a hlavu, které umožní rovnoměrně podepřít šíji bez toho, aniž by hlava byla nepříjemně vysoko. Vyzkoušejte, jaké to je, mít polštář, který ucítíte skutečně od hlavy až po ramena. Relaxace díky ulevující, ergonomicky tvarované paměťové pěně a eukalyptové esenci napomáhá usnadnit dýchání v průběhu spánku.

Eucalyptus_kompo