Ortopedické polštáře

Bolest hlavy, krční páteře a šíje se v dnešní době stala běžnou záležitostí. Pomineme-li vážné zdravotní komplikace, často za jejich příčinou stojí současný způsob života – sedavé zaměstnání, nedostatek aktivního pohybu, ochablé svaly, kouření či alkohol.

Zaměřme se na Tropico

Ortopedické polštáře Tropico jsme Vám představovali v článku Zdravotní polštáře, připomeňme si je tedy jen krátce: Seznámili jsme Vás s luxusním ortopedickým polštářem „Aron“, který je složen ze dvou pěn (profilované líné a Flexifoam® pěny), díky nimž se věrně přizpůsobí Vašemu tělu.

Dále jsme představili ortopedický polštář ze studené pěny „Apolo“. Poskytuje dostatečnou elasticitu i přesto, že je dost tvrdý. Krční páteř fixuje v optimální poloze.

Nezapomněli jsme ani na anatomický polštář „Merkur“, který se svou kvalitou řadí ke špičkovým výrobkům. Líná pěna, která byla použita na jeho výrobu, má výbornou tvarovou paměť. V kontaktu s lidským tělem dokáže upravit svoji tuhost podle toho, kolik přijme tepla, čímž zajišťuje vynikající ortopedické vlastnosti.

Výčet luxusních ortopedických polštářů by nebyl kompletní, kdybychom neuvedli polštář „Visco Star“. Má podobné vlastnosti jako „Merkur“, ovšem je dostupný ve třech variantách tuhosti – SOFT, MEDIUM, HARD. Navíc vyniká svou potahovou látkou Microcare, která je unikátní svou samočisticí funkcí.

Nechte se hýčkat na gelovém polštáři Picasso

Jestliže se budete chtít zbavit bolestí krční páteře, hlavy nebo šíje, zmiňované ortopedické polštáře Tropico Vám zcela jistě pomůžou. Všechny mají vynikající ortopedické vlastnosti. Špičkové vlastnosti nabízí také gelový polštář Picasso, který je určen především uživatelům s dlouhodobými bolestmi v oblasti krční páteře.

Na jeho výrobu byla použita líná pěna, což by nebylo nic tak neobvyklého, avšak v tomto případě byla v místech určených pro krční páteř doplněna speciálními gelovými segmenty.

Nezapomeňte na příčiny

Ať už si vyberete jakýkoliv ortopedický polštář, dočasné zmírnění Ty mají unikátní schopnost rozložit tlak těla tak, aby nebyl narušen krevní oběh a nedocházelo k nepříjemnému přeležení. bolestí by se mělo dostavit neprodleně. Ale nezapomínejte na důvody, proč k těmto nepříjemnostem přichází a snažte se je po konzultaci s odborným lékařem postupně eliminovat.