Osvědčené a kvalitní matrace

Společnost Tropico by jen stěží mohla dosáhnout takového úspěchu na trhu, kdyby nenabízela skutečně kvalitní matrace za příjemné ceny. Při vývoji samozřejmě postupujeme podle požadavků zákazníků, avšak to není zdaleka jediným dílem úspěchu našich kvalitních matrací.

Zátěžové testy

Matrace Tropico prošly přísnými testy na zdravotní nezávadnost a byly oceněny prestižním mezinárodním certifikátem Öko-Tex Standard. Abychom však dosáhli ještě lepší kvality, testujeme naše matrace přístrojem ERGOCHECK®, který dokáže vyhodnotit zatížení jednotlivých partií lidského těla a protitlak pěn či pružinového systému. Podle výsledků jsou pak upravovány vlastnosti matrací tak, aby vyhovovaly cílové skupině zákazníků, pro něž jsou určeny: přenastavována je tuhost, složení pěn jádra, rozložení a provedení anatomických zón, dokonce i povrchová úprava potahu. Díky použití válcovacího testovacího přístroje zajišťujeme i dlouhou životnost našich matrací.

Kvalita znamená zdraví

Skutečně kvalitní matrace musejí nabídnout zdravý a kvalitní spánek, což bez nezbytných ortopedických vlastností není možné. Každý aspekt konstrukce našich matrací je proto detailně zkoumán, výběr vhodných materiálů prochází dlouhodobých vývojem a spokojenost našich zákazníků je tím nejlepším výsledkem, který si výrobce kvalitních matrací může přát.

Podívejte se na náš sortiment matrací - například na zdravotní matrace, pružinové matrace anebo matrace akce.