Partnerské matrace – neustupujte, je to váš spánek

Pořizujete si s partnerem nové vybavení ložnice a nemůžete se shodnout na tvrdosti matrací? Nemusíte hledat kompromis, pořiďte si takzvané partnerské matrace, které jsou z každé strany jinak tuhé. Pohodlný spánek si přeci zasloužíte oba!

Muži mívají raději tvrdší spaní, ženy naopak

Nevíte, jaká matrace je pro vás a vašeho partnera nejvhodnější? Preferovaná tuhost matrace obvykle odpovídá typu postavy – vyšší a silnější lidé mají rádi tvrdé matrace, drobné postavy se zase lépe vyspí na měkčí matraci. Časté tedy je, že muž požaduje tužší matraci a žena měkčí.

Partnerské matrace mají dvě různé ložné plochy, jedna je výrazně tužší než druhá. Je jen na vás, na jakou stranu si matraci otočíte. Výhodou je, že celková výška postele zůstane stejná.

Podívejte se na oblíbené partnerské matrace z naší nabídky!

Matrace Heureka má ve svém jádru kombinaci pěn Flexifoam®, je vzdušná, odolná a vysoce elastická. Zelená strana je měkčí, bílá tužší. Pořiďte si tuto matraci s potahem Cashmere v akci!

Partnerskou matraci Everest výrobci vyvinuli s ohledem na přání zákazníků. Matrace je maximálně vzdušná díky jedinečné technologii AirForce. Měkčí ložná plocha je z oranžové líné BIO pěny, tvrdší z modré pěny Flexifoam® vyšší tuhosti. Matrace je 27 centimetrů vysoká, dodá vám pocit pohodlí i luxusu.

Partnerské matrace se hodí i pro návštěvy nebo pro dospívající děti

Partnerské matrace nemusíte vždy kupovat jen v páru. Jejich praktičnost oceníte i v postelích, na kterých pokaždé spí někdo jiný, například na chatě nebo v pokoji pro hosty. Dejte svým hostům na výběr, na které straně matrace chtějí spát raději!

Oboustrannou matraci pořiďte i svým ratolestem, menší děti totiž obvykle preferují měkké matrace, s postupujícím věkem (a přibývající váhou) je pro ně vhodnější tužší matrace. Proč kupovat novou matraci, když stačí otočit tu stávající?