Rozdáváme matrace a polštáře dobrým lidem – celkem za 100 000!

Znáte někoho, kdo pomáhá svému okolí, aniž by za to něco očekával? Nominujte ho do soutěže o matrace a další ceny v hodnotě 100 000 Kč! Hledáme dobré lidi, kterým není lhostejný osud druhých, zvířat, nebo naší planety. Rozhodli jsme se, že je na čase jim jednou také něco vrátit.

Vybavení do ložnice získá třicet vítězů

Chcete dobrým lidem pomoci dopřát dobrý spánek? Nominujte svého známého, příbuzného nebo třeba kolegu z práce pomocí jednoduchého formuláře. Napište, co dobrého tento člověk dělá pro vás nebo klidně celou společnost, a proč si podle vás zrovna on zaslouží vyhrát.

Sdílejte jeho příběh na Facebooku a získávejte pro něj až do konce roku hlasy. Každý může hlasovat přes Facebook nebo přes email.

Třicet dobrých lidí s nejvíce hlasy pak v lednu 2015 posoudí porota a ceny rozdělí takto:

  • 1. místo - vybavení do ložnice dle vlastního výběru v hodnotě 30 000 Kč
  • 2. místo - vybavení do ložnice dle vlastního výběru v hodnotě 20 000 Kč
  • 3. místo - vybavení do ložnice dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč
  • 4. - 30. místo - anatomický polštář v hodnotě 1 490 Kč

Jaké ceny jsou ve hře?

Matrace, rošty i anatomické polštáře! Vítěz zvládne kvalitními matracemi vybavit celou rodinu. Nebo si může sám pro sebe pořídit ten nejlepší polohovatelný rošt i pohodlnou matraci. V každém případě se mu bude lépe spát a ráno se bude díky vám cítit odpočatý a připravený na nové dobré skutky.

Podívejte se na naši nabídku matrací, roštů a doplňků. A pokud váš favorit náhodou v soutěži neuspěje, pořiďte mu malý dárek sami, zaslouží si to.

A zapojte se!