Soutěž s TV pořadem Polopatě má svého výherce

V listopadu se hobby magazín ČT1 Polopatě věnoval zdravému spánku, ložnici, roštům a matracím. Součástí pořadu byla soutěž o matrace, která nyní našla svého vítěze.

V neděli 30.11. vysílala Česká televize hobby magazín Polopatě. Tento díl se zaměřil na zdravý spánek, jeho důležitost a přinesl divákům informace o tom, jak mají správně vybírat postelové rošty, matrace, polštáře, jak matraci chránit a jak ideálně zařídit ložnici. Jestli jste pořad neviděli nebo si chcete informace připomenout, máme tady pro vás tři části pořadu, které se spánku věnují.

  1. První video se věnuje důležitosti spánku a výběru správného podkladu matrace, tedy roštu
  2. Ve druhém videu se Filip Čapka a jeho hosté věnují správnému výběru matrace. Svou radu přidává také herec Petr Rychlý, kterému matrace pomohla od problémů se zády
  3. Nakonec se dozvíte, jak uspořádat ložnici a jaké doplňky vám pomohou zvýšit spánkový komfort

Soutěžilo se o matrace

Součástí magazínu Polopatě je vždy divácká soutěž. Otázka se tentokrát týkala matrací, výhra tedy nemohla být jiná. Do soutěže jsme věnovali matrace v celkové hodnotě 60 000 Kč. Tři výherci si tak mohli vybrat matrace v hodnotách - 30 000 Kč, 20 000 Kč a 10 000 Kč.

Z velké části se pořad natáčel u jednoho z našich prodejců - v showroomu Matrace Matex v Praze. Proto si také zde přišel výherce, p. Martin Kolner, svou výhru převzít.

Cenu předal zástupce naší firmy Tomáš Konečný a vy se nyní můžete podívat, jak to u předání vypadalo.

Co si výherce vlastně vybral?

Nebojte, ani o tuto informaci vás neochudíme. Šťastný výherce nyní doma spí na luxusních matracích Curem. Ty si chrání chráničem Slumberlnad Aegis. Krční páteř v ideální poloze mu podpírají anatomické polštáře Tropico řady Tom a dva polštáře Slumberlnad Aegis.

Výherci gratulujeme a přejeme spokojený ničím nerušený spánek.