Tomu říkáme předsevzetí! Speciální matrace pro sportovce

Dáváte si pravidelně na Nový rok závazek, že začnete více sportovat? Nejste sami. V lednu se každoročně plní všechny posilovny a fitness centra. Většina lidí postupně odpadne a v únoru si už na svá předsevzetí ani nevzpomene. Ale vy na to letos můžete jít z druhé strany.

Co takhle se nejprve jako sportovec cítit, a až pak se jím skutečně stát? Pokud se chcete každé ráno budit odpočatí a plní energie, zkuste spát na speciální matraci pro sportovce.

Načerpejte energii přes noc

Jednou z funkcí spánku je regenerace - vaše svaly se uvolňují a odpočívají. Na starší nebo nekvalitní matraci se ale pohodlně nevyspíte. Při neustálém převalování totiž svalstvo napínáte.

  • Matrace pro sportovce se vám přizpůsobí, začnou vás po ulehnutí jemně masírovat v problémových partiích a vy si dokonale odpočinete.
  • Ráno se probudíte skutečně odpočatí, bez bolavých zad nebo krční páteře.
  • Vstát z postele a dát si ranní rozcvičku proto bude mnohem snadnější.

Vyberte si matraci pro sportovce

Výrobci za použití moderních technologií vyvinuli speciální matrace pro maximálně pohodlný a vydatný spánek. Podívejte se na dvě matrace Tropico z řady Sport & Relax:

Matrace Xena Sport

Spánek plný relaxace vám přináší matrace Xena Sport, jejíž konstrukce vychází z oblíbeného bestselleru předchozích let 2010 - 2013 matrace Xena Trio. Výškou 20 cm je vhodná pro urostlé jedince, výška 18 cm vyhovuje spíše aktivním dorostencům.

Můžete si vybrat tuhost stran – měkčí Classic Soft s vnitřním zónováním pro ideální oporu páteře a tvrdší Relax Hard s masážní profilací a vysokou vzdušností. Poskytuje vynikající ortopedické vlastnosti.

Dvojdílný pratelný potah Relaxtic, který je prošívaný klimatizační vrstvou dutého vlákna, dodává matraci vysoký komort. Matrace Xena Sport je dostupná již od 4 890,- Kč.

Matrace Carneval

Pro svalovce s váhou až 140 kg je určena robustní matrace Carneval. Byla vyvinuta na základě zkušeností a přání zákazníků, kteří toužili po matraci pevné, ale přitom měkké a pohodlné, s paměťovou pěnou na povrchu.

Pouhým otočení lze získat rozdílnou tuhost ramenních zón, měkčí strana Soft se žlutou visco pěnou napomáhá předejít pocitu přeležení ramen, hlavu, nohy a bedra podpírá Flexifoam pěna vyšší objemové hmotnosti. Tužší strana Hard nabízí vyšší odrazovou pružnost a výrazné masážní účinky.

Matraci Carneval s prošívaným potahem Aloe Vera, který izoluje, a zároveň umožňuje potřebné proudění vzduchu, je možné získat od 5 990,- Kč.