Tropico Continental PureDesign: na kvalitní posteli záleží

V poslední době vychází mnoho článků o kvalitě spánku. Radí vám kdy chodit spát, jak dlouho spát, vypínat telefony a tablety. Jsou vám však takové rady k něčemu, pokud se budíte s bolavými zády kvůli nevhodné posteli?

Nejdůležitější pro dobré vyspání je kvalitní matrace, podstatné však je i to, v jakém rámu jsou matrace zasazené a jak postel vypadá.

3 vrstvy, které uleví vaší páteři

Základem našich postelí jsou hned tři vrstvy matrací. Uprostřed najdete nosnou luxusní matraci Pocket. Její pružiny jsou uloženy v textilních pouzdrech a každá reaguje samostatně. Rozloženy jsou do sedmi zón podle tuhosti, čímž je zajištěno ideální rozložení tlaku při různých polohách ve spánku. Vaší páteři se tak dostává efektivní podpory a už nebudete vstávat rozlámaní.

Vrchní matrace, tzv. topper je tvořena VISCO-FLEXI pěnou, která mění svou tvrdost v závislosti na teplotě a tlaku od uživatele. Matrace při kontaktu s tělem měkne a tvarem se přizpůsobí, což je velmi pohodlné.. Zároveň je vaše svalstvo uvolněné, což přispívá ke zmírnění bolesti zad.

Vše doplňuje systém pružin BONELI, který roznáší tlak absorbovaný nosnou matrací a dodává posteli přirozenou tuhost a pružnost.

Postel jako od módního návrháře

Matrace leží na robustní dřevěné konstrukci z masivního dřeva potažené prvotřídním čalouněním. 

Volitelné je rovněž řešení čela postele. K dispozici je čelo Hills, Cube nebo City. Součástí je i otoman, který je designově sladěný s postelí a poskytuje praktický úložný prostor.

Ve vaší nové posteli se budete cítit jako v luxusním hotelu, ale vypadat bude přesně podle vašich představ a krásně zapadne do vašeho domova. Přijďte si postel vyzkoušet k některému z našich prodejců. Ale pozor, už se nebudete chtít zvednout.