Tropico podporuje beach volejbalové jedničky

Věříme, že i Martina s Barborou ocení jedinečnost našich produktů, a my jim na oplátku budeme držet palce, aby se jim dařilo na cestě ke splnění sportovních snů

Jeden z nejpopulárnějších sportů vznikl u moře, proto se nám při vyslovení slov beach volejbal nebo plážový volejbal vybaví teplý písek, slunce, moře a krásná, spoře oděná, opálená těla. Je to nádherný sport, který není omezen věkem, a je vhodnou aktivitou k získání pružnosti, postřehu, síly a obratnosti, korunován navíc spoustou zábavy. Rekreačně si ho vyzkoušel alespoň jednou v životě snad každý, kdo se ocitl na pláži.

Před nedávnem vsadily na beach volejbal také hráčky ASC Dukla Praha Martina Bonnerová a Barbora Hermannová, a správnost své volby potvrzují vynikajícími výsledky. V roce 2013 se jim podařilo zvítězit na Mistrovství republiky žen ČR a na Staropramen Cool Super Cupu, 9. místo obsadily shodně na Mistrovství Evropy v Klagenfurtu, Grand Slamu v nizozemském Haagu a na Fuzhou Open v Číně. Ve světovém žebříčku se drží už na 24. příčce.

„Naším cílem je propracovat se do hlavní soutěže Světových Tour, posouvat se ve světovém žebříčku stále výš a naším snem je, snad jako každého sportovce, dostat se na Olympijské hry Rio 2016“, říkají společně.

Dobře ví, kolik času, práce a úsilí je nutno vynaložit, aby jim bylo umožněno hrát proti nejlepším na světě. Navíc, mohou se spolehnout jen jedna na druhou, musí mít perfektní tělesnou kondici a dokonalé psychické souznění. Dostat se na vrchol znamená denně na sobě tvrdě pracovat. Je známo, že kvalitní spánek je základem a nejpřirozenějším zdrojem celkové regenerace. Řada matrací Sport & Relax je konstrukčně navržena tak, aby tyto matrace co nejvíce pomohly uvolnit namáhané svalstvo a zregenerovat vyčerpaný organismus po dni plném tělesné a psychické aktivity.

Věříme, že i Martina s Barborou ocení jedinečnost našich produktů, a my jim na oplátku budeme držet palce, aby se jim dařilo na cestě ke splnění sportovních snů.