Vánoční dárky do ložnic všech zamilovaných!

Vánoce jsou skvělou příležitostí, kdy si můžete obohatit své hnízdečko lásky. Vánoční dárky určené do vaší ložnice vám mohou nejenom zpestřit partnerský život, ale také zpříjemnit spánek.

Partnerská matrace

Nespí se vám pohodlně? Často se během noci probouzíte nebo převalujete? Problém bude pravděpodobně ve vaší stávající matraci. Je na čase nadělit si na Vánoce novou, nejlépe oboustrannou matraci. Věříme, že nebudete litovat! Usínat společně na nové pohodlné krásce bude dokonalé završení Štědrého Dne.

A proč zrovna partnerskou matraci? Obvykle má žena odlišné požadavky na tuhost matrace než její partner. Díky rozdílné tuhosti si můžete u oboustranné matrace individuálně zvolit stranu, která bude vyhovovat vám i partnerovi. Navíc používáním obou stran matrace dosáhnete vyšší životnosti matrace a maximálního komfortu.

Nezapomeňte se připravit na velkou spotřebu balícího papíru a udělat si dostatek místa okolo vánočního stromečku! :)

Povlečení

Povlečení je velmi důležitým prvkem ve vaší ložnici. Nejen na pohled, ale i na dotek. Saténové povlečení působí na oko velmi elegantně a na dotek ve vás může spíše probouzet pocity touhy a vášně. Satén vás tedy přímo svádí k postelovým radovánkám.

Oproti tomu kvalitní bavlna spíše vzbuzuje pocit pohodlí a bezpečí. Ne nadarmo se používá rčení "Spát jako v bavlnce".

Naštěstí nezáleží na povlečení, co děláme či neděláme ve své posteli :) Vyberte si jednoduše povlečení, které se líbí oběma. Rovněž materiál si zvolte, podle toho, který je vám nejvíce příjemný.

Přikrývka a polštář

Není nad pořádnou peřinu aneb "Jak si usteleš, tak si i lehneš!" Dopřejte si kvalitní sadu přikrývky a polštáře. Takový ložní set z aloe vera vás jistě překvapí nejen příjemným materiálem. Vlastnosti aloe vera totiž pozitivně účinkují na pokožku a jsou vhodné především pro alergiky a astmatiky.