Vychutnejte si magický spánek s novými matracemi zahánějícími zlé sny

Užijte si klidnější a zdravější spánek s našimi matracemi. Připravili jsme pro vás novinky, se kterými už se nebudete ze spaní budit kvůli nočním můrám. Navíc je pro vás máme ve speciální akci 1+1 zdarma.

Magické matrace pro kouzelný spánek

Užijte si klidný spánek bez zbytečného buzení na některé z našich magických matrací Enigma a Formula. Obě vám zaručí pohodlný spánek třeba díky možnosti vybrat si, jestli chcete zrovna spát na tvrdší či měkčí straně. A mají i další společné vlastnosti.

  • Mají 7 anatomických zón.
  • Jsou ortopedické, anatomické a hygienické.
  • Jádro je z unikátní pěny Flexifoam©.
  • Kvalitní ventilace zajišťuje perfektní prodyšnost.
  • Potah je pratelný.

A rozdíly? Kromě jiného typu potahu se liší i výškou a tuhostí. Enigma měří 20 centimetrů a je tak o 2 centimetry vyšší než Formula. Formula zase nabízí o něco měkčí ležení. Její tvrdší i měkčí strana mají menší tuhost než Enigma.

Přijeďte si je vyzkoušet k některému z našich autorizovaných prodejců, vyberte si tu, na které se vám lépe leží, kupte si ji a stejnou vám přidáme zdarma.

Výška, která vás nezklame

Stejně výhodně koupíte i oblíbenou matraci Fox, a novinky Forza a Bondy. Vyberte si druh matrace, výšku a tvrdost a druhou vám přibalíme jako dárek. I když je každá z těchto matrací jiná, u všech se můžete spolehnout na jejich kvalitu, kterou zaručuje důkladné testování. Všechny tři druhy přitom mají:

  • anatomické zóny,
  • pratelný potah,
  • různě tuhé strany.

U všech si také vyberete z různých výšek – i když největší výběr nabízí Fox, který má rozpětí od 14 do 28 centimetrů. Potah je navíc prošitý klimatizační vrstvou, pomáhá odvádět statickou elektřinu a je vhodný i pro alergiky.

Klimatizační vrstvou potahu se chlubí i Forza a Bondy. Obě jsou samozřejmě také vhodné pro alergiky a nabízejí dvě výšky – 18 a 20 centimetrů.

Tak neváhejte a využijte toho, že vám k vybrané matraci přidáme další zdarma. Lepší příležitost vybavit si levně a kvalitně ložnici jen tak nenajdete.