Výherci Tropico soutěže, pozor!

S rozesíláním výher z naší soutěže pro dobré lidi jsme do poslední chvíle otáleli kvůli několika opozdilcům, kteří nám nepředali kontakty na výherce. Už ale na nic nečekáme a výhry chystáme k rozeslání.

Výherci se po vyhlášení výsledků stali všichni soutěžící. Hlavními cenami, matracemi, byli odměněni rovnou 4 výherci. Dalších 26 výherců z TOP 30 vyhrálo anatomický polštář v hodnotě 1 490 Kč a všichni ostatní byli za účast oceněni cenou útěch, polštářkem Lenošek.

Získávání kontaktů na výherce bylo zdlouhavé

Výherci se ozývali postupně a adresy, kam máme polštářky zaslat jsme získávali ještě v posledních dnech. Času od vyhlášení už ale uběhlo dost, je to právě měsíc, proto jsme se rozhodli dále na opozdilce nečekat a výhry vám ostatním co nejrychleji odeslat.

Zde jsou 4 příběhy nominovaných dobrých lidí, kteří nám do dnešního dne nereagovali na žádný email ani telefonát, nepředali nám kontakt na nominovaného dobrého člověka a polštářek Lenošek, na který mají nárok, tedy neobdrží. Pokud se tedy na základě této zprávy ještě neozvou a kontakt nám na dobrého člověka v nejbližších dnech nepošlou.

Uvědomujeme si, že konkrétně na nominovaného Tomia Okamuru bychom kontakt a adresu asi nezískali, čekali jsme hlavně na ostatní tři příběhy :)

Vy všichni ostatní výherci, kteří jste nám kontakty poslali, vězte, že váš dobrý člověk obdrží polštářek v nejbližších dnech. Nejpozději do 16.2.!

Budeme moc rádi, když se s námi o radost z výhry podělíte, každá hezká fotka nás potěší a ještě více nás utvrdí v tom, že měla tato soutěž smysl a dělá radost.

Děkujeme,
Tým MatraceTropico.cz