Zdravotní polštáře

Přejete-li si polštář, který se Vám optimálně přizpůsobí, vyberte si některý ze zdravotních (anatomických) polštářů Tropico. Umožňují zdravý spánek na zádech i na boku a standardně jsou dodávány s povlaky na polštářky pratelnými na 40°C.


Odlehčete své krční páteři

Pro uvolnění a odlehčení krční páteře je ideální zdravotní polštář Apolo. Ocení jej především ti, kteří mají rádi tužší polštáře, protože je vyroben z pružné studené pěny. To také zaručuje fixaci krční páteře v optimální poloze pro zdravý spánek. Dopřejte si luxus se zdravotním polštářem Aron, který je tvořen kombinací profilované líné pěny a speciální měkčené Flexifoam® pěny. Je tužší a přitom velmi elastický, takže se dokáže přizpůsobit všem křivkám při ležení na zádech i boku, poskytuje uvolnění a relaxaci krčního svalstva a výrazně snižuje zdravotní obtíže jako ztuhlost šíje, bolesti krční páteře či hlavy.

Předejděte obtížím snadno a pohodlně

Merkur je nízký a měkký zdravotní polštář s výbornou tvarovou pamětí, který při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svou tuhost podle absorbovaného tepla. Vyrábí se z líné pěny, která mu dodává ideální elastické vlastnosti a schopnost dokonalého uvolnění krčního svalstva, díky čemuž je vhodný pro prevenci bolestí v oblasti krční páteře. Nejluxusnějším anatomickým polštářem od společnosti Tropico je Visco Star. Jeho základní vlastnosti jsou totožné s polštářem Merkur, avšak oproti němu se vyrábí ve třech tuhostech – SOFT (měkčí), MEDIUM (středně tuhé jádro polštáře) a HARD (tvrdší). Luxusní povlak na tento polštář tvoří speciální potahová látka Microcare s obsahem cetátového vlákna. Při styku tohoto povlaku s potem či vzdušnou vlhkostí vzniká chemická reakce, při níž se uvolňuje kyslík, působící jako přirozené čistící činidlo. Luxusní dojem podtrhuje také dárkové balení, v němž je Visco Star dodáván.

Podívejte se také na nabídku matrací v sekci zdravotní matrace.