Tropico

Postel Bedford

16003-10let
záruka
nosnost-160
nosnost matrace
taskove
Pružinová matrace

Připravena pro okamžitý spánek. Vysoká postel s úložnými prostory, vestavěnými taštičkovými matracemi a vrchní matrací.

Bedford je kontinentální postel (říká se jí také vysoká nebo americká postel). Je složena z více funkčních spánkových vrstev. Nemusíte již dokupovat žádné matrace ani rošty.

Hlavní matrace

Podporu těla a kopírování jeho křivek zajišťují vestavěné výklopné matrace s taštičkovými pružinami.
Postel má zhruba 800 samostatně reagujících pružin, uspořádaných do 7 zón dle tuhosti.
Lehací plochy jsou opatřeny vrstvami studené pěny, která ještě zvyšuje vzdušnost.

Vrchní matrace (topper)

Vrchní matrace s vyšší střední tuhostí je detailním doladěním celého spánkového systému kontinentální postele.
Je opatřena dvojdílným pratelným potahem. Můžete si dokoupit další varianty topperu, čímž získáte další varianty lehacího pohodlí.


Úložné prostory jsou snadno přístupné díky vyklápěcím mechanismům s plynokapalinovými vzpěrami. Úložné prostory jsou odvětrané. Díky vysokým nožičkám (postel „neleží“ na zemi) je zachováno správné proudění vzduchu pod postelí. Nebudete tak vystaveni průvanu ani prachu.
Sebevědomý vzhled se zaoblenými hranami čela s nenápadným prošíváním. Postel Bedford je dodávána jako celek.  Pro její užívání není potřeba dokupovat žádné další komponenty.
Barvy a vzory - široká paleta látek s dlouhou životností a snadnou údržbou. Možnost použití rozdílné čalounické látky na spodní části postele.
Volitelné nožičky (včetně jejich výšky) nabízejí netušené možnosti přizpůsobit si postel podle Vašeho interiéru.
Pozor na manipulaci a montáž v malých prostorech - boxy (základny s matracemi) jsou dodávány vcelku. Montáž je rychlá a snadná.

Nosnost: Dle roštů/matrací, doporučená nosnost postele max. 320 kg / celá postel, resp. max. 160 kg / osoba (polovina lůžka).

K posteli je možno doobjednat neprošitý chránič čela „Frak“, který usnadní údržbu. Frak je dodáván ve stejné látce a šířce, jako postel.

Jak bude vysoká? Výška je 55 cm (nožičky 10 cm), resp. 60 cm (v případě použití nožiček 15 cm). Výška je udávána včetně vrchní matrace (topperu).

Dodávané rozměry: 90x200; 80x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200; 200x200; včetně prodloužení na 210 a 220 cm, s možností atypů.

Ceník ke stažení.

 

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: