Košický kraj

Matrace Košice

Košický kraj je nejvýchodnějším krajem Slovenské republiky, a zároveň nejvzdálenějším od Čech. I přesto zde najdete prodejny kvalitních matrací od největšího českého výrobce matrací a roštů Tropico. Jejich pracovníci vám podají odborné informace o novodobých materiálech, ze kterých se vyrábějí moderní matrace, o inovativních konstrukcích, technologiích apod. Na základě vašich základních tělesných parametrů – výšky, váhy a dalších kritérií vám dokážou poradit, která matrace je pro vás nejvhodnější.

Navštivte prodejnu nábytku KLOSE v Košicích na Južné triedě 123. Od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin a v sobotu od 10 do 13 hodin zde najdete pestrou nabídku postelí, matrací, roštů a dalších postelových doplňků, a také konfigurátora matrací Dr. Sleepa. Jedním prstem na dotykové obrazovce počítače zadáte několik parametrů a dozvíte se, která matrace by pro vás mohla být „ta pravá“.

O kousek dál v Michalovcích na nám. Osloboditelov se nedaleko sebe nachází hned dvě prodejny matrací Tropico – Šuma nábytok a v obchodním domě Šíravan prodejce ZAMA. Mají zde vystaveny matrace, na které si můžete lehnout a vyzkoušet, jaká vám vyhovuje tuhost, anatomické členění nebo masážní profilace.

Neostýchejte se a poležte si tak dlouho, jak vám to bude vyhovovat.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
kosice

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Košice

Pri Prachárni 3
Košice
04011
Detail prodejce
1825.jpg

ŠUMA Nábytok

Nám. Osloboditeľov 23
Michalovce
071 01
Detail prodejce
8665.jpg

Kika Košice

Moldavská cesta 34
Košice
04011
Certifikovaný prodejce
Autorizovaný prodejce
Detail prodejce
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít