Trenčiansky kraj

Matrace Myjava, Trenčín a Partizánske

Sháníte novou matraci, už jste navštívili nespočet internetových stránek a stále se nemůžete rozhodnout pro konkrétní model? Můžeme vás uklidnit, že to není nic neobvyklého. Na trhu se vyskytuje nepřeberné množství moderních materiálů, konstrukcí a technologií, díky kterým matrace poskytují unikátní vlastnosti. Pokud kupujete matraci jednou za cca 7 let, je pochopitelné, že se v této široké nabídce těžko orientujete. Raději se obraťte na odborníky, kteří vám poradí a pomohou s výběrem.

Pobýváte-li v Trenčianském kraji, navštivte certifikovaného prodejce matrací Tropico prodejnu Woodservice v Myjavě na nám. M. R. Štefánika, ve Staré Turé na ul. Dibrovova 243 nebo v Trenčíně v Obchodním centru Laugaricio na ul. Belá 7271. Kvalifikovaní pracovníci vás vyslechnou, vysvětlí neznámé odborné pojmy a doporučí určitou matraci. Neostýchejte se, na matraci si poležte i několik minut, ať poznáte, zda vám skutečně vyhovuje.

Obyvatelé a návštěvníci Partizánskeho a okolí mají možnost navštívit autorizovaného a certifikovaného prodejce matrací Vlamipet Za riekou Nitrou 11. Najdete zde i Poradnu zdravého spánku Dr. Sleepa. Je označena barevnou samolepkou, kterou určitě nepřehlédnete. Na počítači s dotykovou obrazovkou jednoduše zadáte své tělesné parametry, a program vyhodnotí, která matrace je pro vás nejlepší.

Využijte možnosti osobní konzultace a vyzkoušení. Zajistíte si tak zdravý a pohodlný spánek na správné matraci a roštu.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
prievidza

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Prievidza

Hornonitrianska cesta 1282/3
Prievidza
97101
Detail prodejce
trencin

ASKO – NÁBYTOK, spol. s r.o. - Trenčín

Belá 7046, Trenčianská Turná
Trenčín
91321
Detail prodejce
8367.jpg

Alples Trenčín

Bratislavská 571
Trenčín
911 05
Certifikovaný prodejce
Detail prodejce
2741.jpg

Nábytok Merašický

Nemocničná 1820
Partizánske
Detail prodejce
3541.jpg

Woodservice

OC Laugaricio, Belá 1959/9
Trenčín
911 01
Detail prodejce
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít