Žilinský kraj

Matrace Žilina, Čadca

Špatně večer usínáte? Často se během spánku budíte? Jste ráno nevyspaní, unavení, bez elánu a energie? Než navštívíte lékaře, zkuste se poohlédnout po nové matraci. Proležená a opotřebovaná matrace může způsobovat mnohé neurologické i ortopedické problémy. I když vám ještě před několika lety vyhovovala, dnes to může být jinak. Fyziologie těla se v průběhu života mění, a s tím i požadavky na vlastnosti matrace.

Nemáte-li tolik času, abyste postupně procházeli internetové stránky různých výrobců matrací, doporučujeme vám navštívit některou z kamenných prodejen matrací Tropico. V Žilinském kraji na vás čekají kvalifikovaní pracovníci s mnoha zkušenostmi hned na několika místech – v Čadci Ekonábytok na Matičném nám. 1 a v Obchodním centru Ronex na ul. Pribinova 2894 prodejna Drevona Slovakia s. r. o.

Matrace v Žilině můžete koupit na ul. Farská 4 v prodejně Komfort - nábytok, na Kamenné ceste 4 najdete firmu Drevonab AZ a na ul. M. R. Štefánika 203 obchod Matrace MAPEMI. Najdete zde pestrou nabídku matrací Tropico pro všechny – děti, teenagery, dospělé, sportovce, chataře a chalupáře, osoby se zdravotními problémy, lidi s vyšší hmotností či partnery.

Matrace k vyzkoušení
Zrušit
Zavřít
Ok
Zrušit
Zavřít