Tropico

Spirit SAZAR

16010-2let
záruka
nelepene (2)
nelepené jádro

Nechte se hýčkat příjemně hřejivou celoroční přikrývkou Spirit Sazar ze 100% ovčího rouna a 100% bio bavlny s vynikající savostí potu. Český výrobek.

Špičková česká celoroční prošívaná přikrývka ze 100% ručně mykaného ovčího rouna ze srsti vysokohorských ovcí z indického Kašmíru s přirozeným obsahem lanolinu a 100% bavlny, vypěstované dle pravidel BIO zemědělství, navíc s certifikací GOTS*. Vlna z ovcí, žijících ve vysokohorské oblasti indického Kašmíru je navíc oproti běžné vlně přirozeně bělostná.

Obsah přírodního lanolinu propůjčuje naší přikrývce přirozenou hřejivost a savost, čímž udržuje velmi příjemné prostředí pro spánek i u osob se zhoršenou termoregulací. Další méně známou vlastností lanolinu je schopnost tišit bolest. Zabalit se do přikrývky Spirit z ovčí vlny Vám tak přinese nejen hluboký spánek a krásné sny, ale také celkové zklidnění organismu a pocit hřejivého bezpečí.

  

Rozměr přikrývky: 135 x 200 cm, 135 x 220 cm, 200 x 220 cm

Vhodné pro použití s povlečením Spirit.

Atypické rozměry: ANO, jsou možné – na dotaz

Hmotnost výplně: 300 g/m2 – celoroční provedení, vhodné i pro letní použití

Povrchová látka: 100% BIO bavlna s certifikací GOTS

Výplň přikrývky: 100% ručně mykané ovčí rouno

ÚDRŽBA

Není nutno prát, přesto bude přikrývka sloužit dlouhé roky – vlna má samočistící schopnost. Praní nedoporučujeme

s ohledem na obsah lanolinu, který je důležitý pro zachování funkce přikrývky a praním by došlo k jeho vymývání. V případě lokálních znečištění doporučujeme tato místa čistit teplou vodou do 30 °C, šetrně.

*GOTS = Global Organic Textile Standard. Celosvětově uznávaná a zároveň nejpřísnější certifikace pro textil z organických – přírodních – vláken, zaručující, že bavlna byla vypěstována bez GMO (osivo bez genetických úprav) a zcela bez chemikálií (zcela bez umělých hnojiv, pesticidů a insekticidů), bez těžkých kovů, atp., a to od bavlníkového pole až po výsledný produkt. Je zárukou nejvyšších etických požadavků (Fair Trade, dle ILO a OSN). Certifikace GOTS je udělována na základě laboratorních testů a následných auditů, prováděných nezávislým dozorovým orgánem.

 

Rozměry a ceny: 

Ceník si stáhněte ZDE.

Ohodnoťte tento produkt
Líbí se vám tento produkt? Podělte se s ostatními: